2733
2734
عنوان

۹/۹/۹۹ آخرین تاریخ رند قرن 😇✌

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 147 پست
مبارکه گلم 😢😢😢😢

ممنون ان شالله همه دختر پسرهای جامعمون عشق رو باهم در کنار هم تجربه کنن

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
خوب وقتی دور کار باشی خیلی کارا هم بقیه باید دست بگیرن تا بتونی مراسم خوبی برگزار کنی بعدم خواهرم خی ...

میدونم عزیزم اما ما بد متوجه شدیم اولش

نگم برات 😅

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نیلوفرانه1374       @namekhoob       دوستان عزیزم بیای ...

سلام دوست گلم ممنون ازدعوتت

انشاءلله همه به آرزویی قلبیشون برسن عاقبت به خیربشن

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست
سلام دوست گلم ممنون ازدعوتت انشاءلله همه به آرزویی قلبیشون برسن عاقبت به خیربشن

سلام عزیزم

ممنون از دعای قشنگ شما 

الهی آمین 🤲

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2742
الهی شکرت خدایا . امیدوارم ۹٫۹٫۹۹ پر از اتفاقای قشنگ و شاد باشه . آرزو می کنم در تاریخ ۹٫۹٫۱۴۹۹ انس ...

آمین

چقدر زیبا 

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 

انشالله همه به آرزوهاشون برسن به زودی

منم این ماه مامان بشم

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 

۱۴۴۴/۴/۴ 

مبارک اونایی ک هستن✋

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

کره زمین در چرخش خود به زمانی خاص و تکرار نشدنی در قرن ۱۴ رسید!

امروز یکشنبه  ۹۹/۹/۹، می توان هر کار بیاد ماندنی و خاطره انگیزی انجام داد

چه خوبست که

آرزوکنیم در این روز و تاریخ خاص:

خبرهای خوب بشنویم

درهای بسته ی زندگی به رومون باز بشه

نور امید، زندگیمون رو روشن کنه

اتفاقای خوشایندی برامون بیوفته

غم های سنگین از دلمون پر بکشه

در این روز برای سلامتی همدیگه و نجات همه ی انسان‌ها از شر این بیماری دعا کنیم.

تو هم منو دعا کن

همه با هم دعا کنیم❤️🙏

یا رفیق من لا رفیق له   کاربر94
۱۴۰۰ فروردینش شروع میشه قرن جدید 😐😐

نه گلم یکم حساب کتاب و فکر کنی متوجه میشه تا پایان اسفند ۱۴۰۰ هنوز قرن سیزدهمه. و از فروردین ۱۴۰۱ وارد قرن چهاردهم میشیم.

اگرم متوجه نشدی میتونی سرچ بزنی که قرن ها رو چجوری محاسبه میکنن.

آمین چقدر زیبا 

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2706