2733
2739
عنوان

۹/۹/۹۹ آخرین تاریخ رند قرن 😇✌

| مشاهده متن کامل بحث + 1315 بازدید | 147 پست
خیلیییی زیبا دوستم 😍😍

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کره زمین در چرخش خود به زمانی خاص و تکرار نشدنی در قرن ۱۴ رسید! امروز یکشنبه  ۹۹/۹/۹، می تو ...

چشم عزیزم

امیدوارم هر چی از خدا میخوای بهت بده 🤲

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2728
نه گلم یکم حساب کتاب و فکر کنی متوجه میشه تا پایان اسفند ۱۴۰۰ هنوز قرن سیزدهمه. و از فروردین ۱۴۰۱ وا ...

هر قرن صد ساله ن صد و یک سال

ب قرن ۱۵ وارد میشیم

9 آذر جشن آذرگان شاد باد 🌹 در نُهمین روز از آذرماه در تقویم باستانی ایرانیان که نام روز و ماه یکی ...

مرسی از پست قشنگت گلم 😍💖

همه به آرزوهاشون برسن😍 منم همچنین🌹🌹

هیچ دلی غصه دار نباشه🌹

سلامتی و آرامش سهم همه ی مردم دنیا باشه🌹مخصوصاً مردم سرزمینم ایران، به چیزایی که حقشونه برسن🤲

به نگفته های دلم برسم🌹

خدایا شکرت🙏🌹🌹🌹

همه به آرزوهاشون برسن😍 منم همچنین🌹🌹 هیچ دلی غصه دار نباشه🌹 سلامتی و آرامش سهم همه ی مردم دنیا ...

الهییی آمین گلم🤲💚

بهترین ها نصیبتون 🤲

ممنون از تاپیک پر از انرژی مثبت شما😇💖

2738
هر قرن صد ساله ن صد و یک سال ب قرن ۱۵ وارد میشیم

آقا بخدا این قراردادیه من از خودم در نیاوردم   برید بخونید متوجه میشید.

اگه بخوام توضیح بدم اینجوری میشه... هر قرن از سال ۱ شروع میشه. نه سال صفر! یعنی شما فرض کن ما به عنوان اولین انسانهایی که میخوان سالها رو شماره بزنن شروع میکنیم میگیم امسال باشه سال یک. اوکی؟ حالا قرنِ یکمِ ما کِی تموم میشه؟ سال صد.

پس از سال یک تا سال صد، شد قرنِ ۱.

قرن دوم کِی شروع میشه؟ سال صد و یک.

حالا همینو بیا ۱۴۰۰ سال جلوتر. متوجه میشی که چرا قرن چهاردهم شمسی از فروردین ۱۴۰۱ شروع میشه.

وای چقدر توضیح دادم😅😅 خدا کنه متوجه شده باشین‌

آقا بخدا این قراردادیه من از خودم در نیاوردم     برید بخونید متوجه میشید. اگه بخوام توضیح ...

اره فهمیدم چون ۰ تو تقویم نداریم ۱ محاسبه میشه

اما قرن ۱۵ درسته

بازم مرسی ک گفتی 💚