2737
2739
عزیزم منم دارم  یه سال و نیمه که عروسی کردم اول هر سه ماه داشتم  الان تقریبا ۶ ،۷ ماهه ک ...

من دیگه اینکارارو میخوام بکنم 

اول اینکه برا بدنم نوره استفاده کنم سنتی بودار 😷😷

بعدش هفته ای یه بار تصمیم دارم چه خارش باشه چه نباشه یه اپلیکاتور کلوتریمازول بزنم 

دو روز یبارم جوش شیرین بشینم ببینم چی میشه 

خسته شدم 

نابودم بخدا 

من دیگه اینکارارو میخوام بکنم  اول اینکه برا بدنم نوره استفاده کنم سنتی بودار 😷😷 بعدش هفته ...

اگه بهتر شدی بهم میگی؟

منم تو این ۶ ماه خیلی بدجور بودم .هم فلو خوردم هفته ای یه دونه هم پماد کلوتریمازول.بالاخره رفتم پیش دکترم گفت تا دوماه هر سه روز یه فلو بخور .بعد هم دو هفته قرص کلوتریمازول استفاده کردم بهتر شدم ولی هنوز یه ذره خارش دارم.ترشحاتم هم آبکی شده .رو دستمال بی رنگه ولی وقتی تو واژن رو میبینم ترشح های آبکی سفید کم هست .دون دون سفید نیست .نمیدونم قارچه یا نه.

البته الان سه روزه که تو لگن جوش شیرین میشینم .جالب اینجاست که هروقت تو لگن جوش شیرین میشینم و فلو میخورم این ترشحات آبکی سفید بیشتر میشه.هی پیش خودم میگم نکنه در اثر زیاد قلیایی شدن محیط واژنم ،عفونت باکتریایی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.