2737
2739
عنوان

بابام داره رانندگی یادم میده بعد این وسط...

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 32 پست

جواب دادن و کل کل رو ول کن،راه خودت رو برو 

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخام توجیه کنم ولی همش فوضولی میکنن تو کارام 😕

برای همه هست شما هم خیلی کم سنی برای همین تحت تاثیر قرار می گیری بهترین کار بی تفاوتیه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
منم همسن تو بودم یاد گرفتم،به حرف دیگران گوش نده،افرین👍👍👏👏

😍😍❤️

عزیزم امضاتو خوندم خام گیاهخواری دمنوش و اینا هم نمی‌خوری؟

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

خوبه ولی فعلا جاهای خطری مثل روی پل و،،،،نرو

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
😍😍❤️ عزیزم امضاتو خوندم خام گیاهخواری دمنوش و اینا هم نمی‌خوری؟

نه گلم،ما فقط از میوه جات و سبزیجات خام استفاده میکنیم🌹♥

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
جاهای خلوت که کسی نیست وقتی بابات کنارته رانندگی کن تنهایی نرو تو شهر

اصلا تو شهر نمیزاره برم یه فرودگاه قدیمی هست ک برای هواپیماهای سمپاشی بوده اونجا تمرین میکنم 

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
2738
خوبه ولی فعلا جاهای خطری مثل روی پل و،،،،نرو

نه بابام خیلی محتاطه فقط تو جاده خاکی های بزرگ یادم میده حتی تو شهرم نمیبره

چرا به فامیل توضیح میدین چکار می کنین بی خیال هرچی میخوان بگن

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
امان از دست آدمای فضول همشم از حسودیشون بعدم میگن نه ما بهخاطر صلاح خودتون میگیم از الان یاد بگیری ت ...

امان امان امان 😂 مهم نیست برام حرفاشون میترسم رو بابام اثر بزاره حرفاشون دیگه یادم نده☹️

چرا به فامیل توضیح میدین چکار می کنین بی خیال هرچی میخوان بگن

استوری گذاشتم تو اینستا از اونجا فهمیدن

جوابشونو نده  فعلا نم نمیتونی گواهی بگیری فعلا ۴ سال تمرین کن حالا  رانندگی ام کار شاخی ن ...

دقیقا همش ب من کار دارن 😂😂 مثلا من ارایش کردم نه مامانم کاری داره نه بابام بعد یکی عین هویج میپره وسط میگه چرا ارایش کردییییی چرا ابروت فلانهههههه😐

2706