2737
2734
عنوان

پدر شوهرم بهم گف از بس لاغری عین جوجه ای😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگفتی... پیشته😐

والا😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
تا عید باید یه خاکی بریزم سرم چاق شم  چشمش در بیادددددد

اخ ما از چاقی مینالیم تو  خدا  کاش لیپید منو بده تو

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .

خدایااااااااااااااااااااااااااا   

لطفا یا من را ببر پیش خودت یا گاوم کن

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

ببین معروف به فنج و جوجه طلای و چوب کبریت بودم ولی الان 60کیلو رو رد کردم😎

رمز موفقیتم هم قرنطینه و خوردن تخمه و بادوم زمینی فراوان بوده،عاشق این دوتام😁

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
خوبه به جوجه تشبیهت کرده پدرشوهر دخترخالم میگفت این مارمولکه بچه دار نمیشه

😳وای واقعا که

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
منم هر وقت خونشون دنبال چیزی میگردم و پیدا نمیکنم و میاد پیدا میکنه بهم میگه چشم درشت کم نور میشه ول ...

واقعا چرا؟

من شوهرم اندازه پیاله چشماش درشته ولی نمیبینه هیچ چیو😂

💙کنکوری1400✌🤓
دقیقا خیییلی چاقن  مادر شوهرمو  دوتا جاریام  ۸۵ کیلوان با قد ۱۶۰ تا ۱۶۳😲 خواهر شوه ...

پس از حسادته. بگو همه میگن خوش به حالت. چه اندامی داری. مثل مدلایی. تا بسووووزن. از تن مانکن همیشه لباس باید در بیارن تا اندازه م بشه. کیف میکنم. تا جاریات بترکن.

با قدو وزنت ک لاغر نیستی نرمال نرمالی لاغر به من میگن ۱۵۸ قدمه ۴۰کیلو وزنمه 

من قدم ۱۶۷ وزنم ۴۴ نمیدونم چیکارکنم چاق شم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
پس از حسادته. بگو همه میگن خوش به حالت. چه اندامی داری. مثل مدلایی. تا بسووووزن. از تن مانکن همیشه ل ...

اتفاقا همینه چن سری با جاریام رفتم  لباسی بخرم 

بهشون گفتن  بیا این مانتورو بده  دخترت بپوشه😐😂😂😂😂

اونام پیر نیستنا هر دوتاشون ۳۰ ساله ان 

همینجوری یهویی صلوات😁

رفتم پالتو بگیرم

خانمه گفت شماره ۲رو بردارین، ۳براتون بزرگه شما لاغرین..

من:☺️ گفتم وای چ جمله زیبایی! الان غش میکنم😅😅😅