2726
عنوان

پدر شوهرم بهم گف از بس لاغری عین جوجه ای😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 104 پست
تا عید باید یه خاکی بریزم سرم چاق شم  چشمش در بیادددددد

حرص نزن بابا اگه گفت بخند بذار اون حرص بزنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با لحن بدی گفت؟شاید مزاح کرده

نه منو با نوه اش مقایسه کرد😑

رفتم سرم بزنم  سرم گیج میرف 

گفت تو فلانی هر روز جوجه میشین😐

من لاغر مسخره نیستمم 

قدم ۱۵۷ 

وزنم ۵۲

همینجوری یهویی صلوات😁

بگه خب

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 
تا عید باید یه خاکی بریزم سرم چاق شم  چشمش در بیادددددد

اگر بخوای بذای حرف بقیه چاق و لاغر بشی که کلاهت پس معرکه است. ولی اگر واقعا لاغری و خودت دوست داری یه کم اضافه کنی ارره. ولی بازم لاغری خیلی سالم تر و بهتر از چاقی هست

منم هیچی نگفتم عین جوجه بی پناه  رفتم پشت بخاری کز کردم😞

با قدو وزنت ک لاغر نیستی نرمال نرمالی لاغر به من میگن ۱۵۸ قدمه ۴۰کیلو وزنمه 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خب میگف باباشماک زبونم لال زبونم لال خروسی چیکارکردین ک😐😐😐😐😐💛

درستش کردی، مرسی😒  بزرگتره باید احترام بذارن اونم فک نکنم منظور بدی داشته جوجه که بد نیس خیلی هم کیوته😍 میخواست بد باشه مارمولکی نی قلیونی چیزی میگفت😝

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2706