2733
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 70 پست

تف به این زندگی😐چرا آخه باید مجبور بشیم؟لعنت به بی پولی😥

خب و اما درس زندگی...

خودشیرینی موقوف.

تیریپ صمیمی و باهم نداری موقوف.

پهن کردن سفره ی دل پیش قوم شوهر ممنوع.

از زندگی خودت زدن برای کسی که معرفت نداره ممنوع

فقط احترام و دوری و دوستی و حفظ حرمت ها و حفظ فاصله ها.اینجوری سالها در کنار هم خوش و خرم زندگی میکنید.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بیخ تا بیخ 😁 حالا کی گردن بگیرع

خواهر شوهر😂😂😂😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر خوب  میخوام بهم گفتن کجا بگم بیرون بگن خب بیرون کجا بگم آدم همه چیو که نمیگه با لبخند ...

اره اینم خوبه 🤣 ولی مهمتر از همه اینکه صمیمی نباشی خونه اون یکی جاریم چند تا خیابون اونتراز ایناس هفته ای یکی دوبار میرن خونش اونوخت من چون باهاشون صمیمی نشدم طبقه پایین اونام چهارپنج ماه ب بار میان😅😅

درس و دانشگاه والا همینجوری سرگرمم کرده 

خوب پس وقتی رفتی بیرون گفتن کجا بگو کتابخونه یا چ میدونم میرم کتاب بخرم  در خونت همیشهههه قفل باشه مهمونی هم بگو کرونا هست😒😒 و اینکه اگه گفتن توام پاشو بیا و دلتنگی همیشه خدااا بگو درس دارم ولی اگه مادر شوهرت خوب بود اشکالی نداشت هفته ای دوبار بری پیشش در حد نیم ساعت یک ساعت

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2728
تف به این زندگی😐چرا آخه باید مجبور بشیم؟لعنت به بی پولی😥 خب و اما درس زندگی... خودشیرینی موقوف. ...

خیلی دلم خونه شوهرم با باباش یکی کار میکنه واسه من گوشی بابام میخره واسه ابجیش باباش خدایی انصافه!؟

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهرشوهر ک دوتا چیز دیگم میچسونه بهمون🤣

😂😂😂 زرنگ باشین بچسبونی دو تا پس کله ای هم بزنین

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

برا بچه هات خیلی خوب میشه من بچگیم با خانواده پدرم تو یه ساختمون بودیم هر روز خونه مامان بزرگم بودم مامانم نمیومد ولی من همش اونجا بودم دستپختش معرکه بود خودش مهربون بود خیلی بچگیم عشق کردم

2738
واحد جدا

اهاحداقل‌اینجوربهتره‌کم‌تراذیت‌میشی.زیادرفت‌وامدنکن‌ومعمولی برخوردکن‌باهاشون‌دیگه‌اونام‌کم‌کم‌عادت‌میکنن

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁
خوب پس وقتی رفتی بیرون گفتن کجا بگو کتابخونه یا چ میدونم میرم کتاب بخرم  در خونت همیشهههه قفل ب ...

احتمالا کلید میگیرن انقدر بی فرهنگن 😊پلی بیرون برم در اتاقامو قفل میکنم 😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدانرو زندگیت  میپاشه هرکی رفت نزدیک خانواده شوهرخودسوپیروداغون کرد.من حیاط وزندگیم جداس هم ...

نمیدونم چطور میشه نرفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمالا کلید میگیرن انقدر بی فرهنگن 😊پلی بیرون برم در اتاقامو قفل میکنم 😎

😯😯😯😟😟😟😟کلیدددد میگیرننن یعنی چی؟ تو نده ب شوهرتم از الان بگو حریم خصوصی دارین والا الان من مادر شوهرم خیلی خوبه ولی هیچ وقت کلید خونمو بعد ازدواج بهش نمیدم

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
😂😂مگ بیام پیشت دوتا ترفند یادم بدی

😂😂 اتفاقا مادر شوهر من خیلی موزیه پدر سگ رو کار نیس خودشو میزنه به مظلومی. کار خودشو میکنه مادر شوهرای شما رو خوب میشه جواب داد اینو نه

2706