2737
2739
عنوان

زندگی با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 70 پست

واسه منم ازین توهمات داره برم نزدیکش ، یه بچست و وابسته و دخالت کن، امااااا عمرااااا ، تو چادر هم بخوابم نمیرم نزدیکای همچین آدمایی خونه بگیرم😤

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاشون قهر کن😐

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2742

هفته ای یکبار درحد نیم ساعت برو خونه اش .وقتی اومد خونه ات  در‌ اتاق هارو ببند .خیلی رسمی برخورد کن .مثلا داری اشپزی میکنی برو به کار اشپزیت‌ برس نشین‌ کنارش که از کارت‌ بیفتی اونجوری‌ میفهمه که زیاد نیاد

2740

راهی نداری..‌😁

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
دور بگیر ازشون صمیمی نشو من یکساله تو ی ساختمونیم باهاشون هفته ای یکی دو بار بعداز شام میرم اونام چه ...

وای چقدر خوب 

میخوام بهم گفتن کجا بگم بیرون بگن خب بیرون کجا بگم آدم همه چیو که نمیگه با لبخند یا بگم خصوصیه😂

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من با عمه شوهرم تو یه ساختمونم هر روز میاد دره خونمون و میزنه 

گاهی در و باز نمیکنم میگم حموم بودم خواب بودم یا هر چی 

اوایل بهانه میاوردم مهمون میومد براشون به ماام میگفتن میگفتم سرماخوردم دلم درد میکنه نمیرفتم دیگه عادت کردن 

فضولی میکننا مثلا میگن مهمون داشتین؟ میگم آره یسری از دوستامون اومده بودن سربالا جواب میدم در کمال احترام 

2706