2733
2734
عنوان

آخه چ دوره ای شده پسرداییم فقط16سالشه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 47 پست
یکم نظارتشون را روی دوستان واطرافیان پسرباید بیشتر کنن اگه محل کارش اینجور ادما هستن ببرنش جای دیگه ...

اره اتفاقا مامان منم همینو گفت گفت باید محل کارشو عوض کنند اما فکرنمیکنم بازم آدم بشه چون خیلی شره پسرداییم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما استارتر نیستین که دخالت میکنین🤣 چیش به تو میرسه

حالا ک نی نی یار اومد و دسترسیتو بست و فهمیدب ممنوعه اینکار میفهمی 

@نی_نی_یار_شب    

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
حالا ک نی نی یار اومد و دسترسیتو بست و فهمیدب ممنوعه اینکار میفهمی  @نی_نی_یار_شب   &nb ...

خب بیاد منو از چی میترسونی؟؟؟من گفتم‌ برام‌گزارش بزنین شما آتیش بیار معرکه شدی پیشی خبیثثثثثث

اتفاقا چقدر اسمتم بهت میاد

نمیدانم چرا آدم تو این سن فکر میکنه باید هر کاری رو امتحان بکنه خودمم همینجور بودم اگه جلوش گرفته نش ...

فکرنمیکنم بخاطر سنش باشه این پسرداییم کلا ازبچگی شر بود حتی یادمه کوچیکترکه بود اینقدر به مکانیکی علاقه داشت به شوهرم گفت میشه بیام شاگردت بشم چون شوهرمنم مکانیکه شوهرمم قبول کرد گفت باشه یروز شوهرم خونه بود که دیدیم گوشیش زنگ میخوره مغازه کناری شوهرم زنگ زده بود که سریع بیا مغازت داره آتیش میگیره نمیدونم داشته چیکارمیکرده تومغازه که تاشوهرم رفته بود نصف مغازش اتیش گرفته بود متاسفانه حتی یبارم 500تومن از پولای شوهرمو برداشته بود وهیچی نگفته بود شوهرمم از آخر دوربینای مغازه رو چک کرد دید پسرداییم برداشته واااای که من چقدر خجالت کشیدم😔متاسفانه ازبچگی همینطوری بوده

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2738
خب بیاد منو از چی میترسونی؟؟؟من گفتم‌ برام‌گزارش بزنین شما آتیش بیار معرکه شدی پیشی خبیثثثثثث اتفاق ...

بیخیال عزیزم دعوانکنید

بیخیال عزیزم دعوانکنید

عزیزدلم

بخدا من کاری نکردم بنظر شما خیلی کار بدی کردم؟ آخه تو نی نی سایت همه همین کارو میکنن منم برای اولین بارم خواستم بقیه دوستام کمکم کنن حذف کنن

چندبار از نی نی یار خواستم ولی حذف نمیکنه

فکرنمیکنم بخاطر سنش باشه این پسرداییم کلا ازبچگی شر بود حتی یادمه کوچیکترکه بود اینقدر به مکانیکی عل ...

حالا من کلی گفتم چون زیاد هست از این اتفاقات.

به نظرم آزادی بیش از اندازه باعث همچین رفتارهایی میشه چون خودم اگه ولم کرده بودن همون کلاس 10 مدرسه رو ول میکردم بدون هیچ دلیلی 

آزادی دادن اگه از هد بگذره طرف سر هرز و ول میشه اینو کلی گفتم چون تو فامیل خودمان هم داریم همچین مورد هایی. 

زندگی یعنی ورزش
2706