2733
2734

از اول خودت خودتو دست کم گرفتی گذاشتی این یابو سوارت بشه

بگو خوابم که خوابم

بیرون میرم ک میرم

بگو اگ تو کار میکنی وضیفتهههه

اگه نه بیا بشین خونه بچه بزرگ تا من برم سرکار

اههههه شوهرت فک کرده کیههههه

اگ اونم غذا خورد بگو اههه چقد غذا میخوری کلا محلش نزار حتی اگ قهر کنه بره بیرون... اگ قهر کرد بگو اره برو من اگ مرد بودی ک مثل زنا قهر نمیکردی بری...

خواهشاااا نیاید ب اسی بگید با حرف زدن درستش کن چون نمیشه فوقش دوروز خوب باشه...اسی زیادی رو سکوت بوده اونم هار شده

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یاد بگیر حرفاشو از یه گوش بشنوی و از گوش دیگه به در کنی کار سختیه ولی ممکنه، دیدم که مردم موفق شدن، ...

سخته منم خیلی دوست دارم کارا و حرفای شوهرم روم تاثیر نذاره ولی هر کاری میکنم نمیتونم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

چقد ناراحت شدم 😔

برای ارامش دلت صلوات فرستادم عزیزم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
از اول اینجوری بود؟😔

نه همینکه تونست یه لقمه نون در بیاره و دوتا ج نده تو روش خندیدن آدم شد واسه من وگرنه هیچکس و هیچ چیز نداشت تو دنیا

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...
2740

فکر کن اصلا نیست سایه اس بی تفاوت باش انقدر زیاد که یادت بره اصلا همسری داری 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

من باشم قرص آرامبخش می گیرم هر روز دوتاشو تو غذا پودر می کنم و می ریزم!!!  هر دوتون آرومتر می شید نه اون دیگه زیاد غر می زنه  نه تو اعصابت خرد می شه!!!

استارتر جدی می گم بهش فکر کن!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
شاید بعد مرگ پدرم بتونم اما دلم نمیخاد بمیره آخه بابامه😭😭

عزیزم😔💖

ان شالله خدا کمکت میکنه

اگه میتونسی خودت بری سره کار خیلی کمک بزرگی بود واسا

لااقل یه پس انداز داشتی از خودت

یروزی دیگه نتونسی ادامه بدی باهاش

وظیفشه کار میکنه توام داری بچهاشو بزرگ‌میونی کارای خونه رو میکنی درصورتی که وظیفت نیس اون حقشه سر ...

وای شوهر من پشت سرهم فقط میگه وظیفه وظیفته هرکاری ک میکنی چطوری بهش بفهمونم اینو توروخدا ی راهی بگین😭😔😓😓😓

سخته منم خیلی دوست دارم کارا و حرفای شوهرم روم تاثیر نذاره ولی هر کاری میکنم نمیتونم 

من به یه نفر یاد دادم، مادرش سرکوفت میزد خیلی ازار میرسوند، افسرده شده بود. یاد گرفت و حالش خوب شد

2706