2726

همش میگه من کار میکنم تو راحت زندگی میکنی ..  من کار میکنم تو میخوری .. من دادم تو خوردی بزرگ شدی .. اگ خیانت کردم تو کم گذاشتی تو بد بودی .. مسایل جنسی فقط باب دل خودشه و من مهم نیستم ولی بازم راضی نیست .. میرم بیرون میگه همش بیرونی .. میخابم میگه همش خابی .. بعد از ظهر یه وقت دلم بخاد یه لقمه بخورم حتما باید یه چی بپرونه .. ب خودم برسم میگه آدم باید از مایه باشه..هیچوقت راضی نیست همیشه نیش میزنه مثل عقرب بعدشم راحت میگه شوخی کردم عمرم سوخت جوونیم رفت هیچکسو ندارم هیچ چیز ندارم مادر دوتا بچه ام کاش تو یتیم خونه بزرگ شده بودم اما این پدر مادر، پدرمادرم نبودن اونوقت اقلا میتونستم جدا بشم برا بچه هام گدایی کنم کلفتی کنم اما زیر بار منت نامرد نباشم کاش میتونستم تو چشای معصوم پسرم نگاه کنم بهش بگم درکم کن بزار از بابات جدا بشم ... 

راستی بچه ها خدا کجاست؟؟میگن نزدیکه پس کوو نمیبینه منو؟؟اگ دیدینش بهش بگین من کارش دارم از زور بغض زیر گلوم باد کرده دارم یواش یواش اشک میریزم پسرم نبفهمه ..دیشب باباش قهر کرد رفت بیرون چون من فقط خاستم از حق خودم دفاع کنم .. همش باید خوبیشو بگم تا راضی باشه باید بگم تو خوبی من بد تو لایقی من نا لایق .. اگه اعتراض کنم تهدید میکنه ک میرم ... 

راستی خدا اون دوتا زنی ک زندگیمو زهر مار کردن ک روحمو کشتن الان خوبن؟؟میرسی بهشون؟؟زندگیشون وجدانشون آرومه؟آره حتما هست دیگع مث شوهرم اونکه اصلا انگار ن انگار که قاتل آدمیه که داره هنوزم باهاش زندگی میکنه . 

خدایا خودت گفتی تو قلبای شکسته ای خودت گفتی ..قول دادی ..پس کجایی ؟؟تو هم بد قول دراومدی؟؟نمیبینی صبرم سر اومده؟؟؟الوعده وفا........

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اشکم در اومد😔🥺

خدا نجاتت بده 

سخته واقعا سخته

کاش میتو نستی مستقل  بشی و راحت زندگی کنی

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
متاسفم... کاش روزی برسه یه انتخاب غلط تو جوونی، پایان خوشبختی یه زن ایرانی نباشه

من انتخاب نکردم بابای نامرد و مستبدم انتخاب کرد با آگاهی ب اینکه بدبختی منو انتخاب کرد

یاد بگیر حرفاشو از یه گوش بشنوی و از گوش دیگه به در کنی

کار سختیه ولی ممکنه، دیدم که مردم موفق شدن، بی اعتنا باش هر چی گفت بگو باشه

درضمن اگر پدرمادری راضی به بدبختی بچه شونو نخوان نباید به رضایتشون فکر کرد

شاید بعد مرگ پدرم بتونم اما دلم نمیخاد بمیره آخه بابامه😭😭

نههه خدا نکنه 😔ان شاالله خدا کمکت کنه

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
یاد بگیر حرفاشو از یه گوش بشنوی و از گوش دیگه به در کنی کار سختیه ولی ممکنه، دیدم که مردم موفق شدن، ...

حرف رضایت پدر مادر نیست میخام صد سال سیاه راضی نباشن ولی ول کنم نیستن اگ از این چاله در بیام میوفتم تو چاه اونا

از اول اینجوری بود؟😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
من انتخاب نکردم بابای نامرد و مستبدم انتخاب کرد با آگاهی ب اینکه بدبختی منو انتخاب کرد

دیگه بدتر

کاش روزی هم برسه که والدین خودشونو صاحب دخترشون ندونن و به ازدواج اجباری وادار نکنن

تو چرا جوابشو نمی دی!!  دیگه از این بدتر که نمی شه!!!!  تو هم سرکوفت بهش بزن!!!  بگو کی تو رو با این اخلاق گ..  می تونه تحمل کنه!!!!

اینا همه وجودشون پر از عقده است!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706