2737
2734
عنوان

کیا تخم مرغ میزنن به ریشه موهاشون

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 34 پست
شامپو نزدی موهات بو گوه نگرفت؟

اتفاقا خیلی حساسم به بو

اصلا و ابدا بو ن اشت حالا نمیدونم شاید تخم مرغش خوب بوده جنسش

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

1 اشتباه اولت اینجاس نباید روغن زیتون استفاده کنی چون خشک میکنه موهارو این تجربه شخصی خودم و تذکر دکترم بود ک کلا روغن زیتون ن ب پوست ن ب مو زده بشه جفتشم رفته رفته خشک میکنه. 2روغن نارگیل بهترین گزینس چون ابرسانی میکنه مورو. 3اگرمیخای موهات تقویت بشه ب تخم مرغ2 3 قاشق شیرمحلی و پودرمورد فقط ب کف سرت بمال. برای ساقه ی مو همون تخم مرغ با روغن نارگیل و شیر کفایت میکنه ایناهمش تجویز دکتر طب سنتیم بود ک استفاده کردم و خیلی راضیم 

پناه برتو ک بی واژه مرامیشنوی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1 اشتباه اولت اینجاس نباید روغن زیتون استفاده کنی چون خشک میکنه موهارو این تجربه شخصی خودم و تذکر دک ...

ندارم نمیتونم تهیه کنم

نمیدونم والا الان که خیلی نرم و لطیف کردهه

اصلا هم گره نداره 

در حالیکه قبلش شامپو میکنم بدون نرم کننده نمیتونم بیام بیرون انقدر گره

الان انگار نرم کننده زدم انقدر لطیف شده

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2728
موهام خیلی خشکه ساقش برای همین نمیخوام شامپو بزنم زیاد کفش چربه ولی  اب بکشم کافیه براش بو ا ...

ربطی نداره باید با شامپو ملایم یا گیاهی حداقل یه دست موهاتو بشوری

خیلی ساقه هارو نشور که خشک نشه ولی کف سر بشور 

اگه اینجوری بخوای هفته ای دو بار ادامه بدی بدتر موهات و پوست سرت چرب و چرک میشه و نفس نمیکشه و خراب میشه

ربطی نداره باید با شامپو ملایم یا گیاهی حداقل یه دست موهاتو بشوری خیلی ساقه هارو نشور که خشک نشه ول ...

من هفته ای دوبار این ماسک میزنم در ضمن فقط تخم مرغ کف سرم زدم

تخم مرغ دوم با روغن زیتون به ساقش

ابکشی کردم

من زیاد حمام میرم گلم

برای همین نمیخوام هربار شامپو کنم دوبار در هفته شامپو میکنم ازین به بعد دوبارم این ماسک میزنم

دستورشم از سایت معتبر دیدم

برات پیدا کنم میغرستم

دکتر شما با توجه به بدن و مسائل خودت تجویز کرده بهت

من فقط دارم به موهام میرسم همین

منم موهام نابوده بنظرتون چیکارکنم درست بشه

چاره ای نیست باید خودمون یکاری کنیم براش 

من سرم اینا زیاد دارم و محافظ مو ولی دیگه نتیجه ای نگرفتم رفتم سمت طبیعی

ملت پول ندارن بخورم چه برسه اینکه بمالن

خب من دارم چیکار کنم بخاطر بقیه به موهام نرسم همین قدرم

یه سری هم انقدر رنگ ها و سرم ها از خارج میارن میزنن خب ربطش چیه به من که فقط تخم مرغ میتونم؟

2738
شامپو بزن، چربه، خیلی خوبه و من وقتی میزنم سرم خیلی لخت و چرب میشه

اره انقدر لطیف و ابریشمی شده موهام الان

چقدر این شیمیایی ها موهارو خراب میکنن

انشالله به مد نظرمم برسم

من ساق موها خیلی خشکه برای همین زیاد نمیتونم شامپو کنم

من بعضی وقتا زرده تخم مرغ فقط میزنم اونم بعد شامپو میکنم بو میگیره

اره زرده بوگندو هست 

ولی من قاطی زدم اتفاقا توقع داشتم بوگندو بشم ولی اصلا و ابدا چه وقت زدن چه وقت شستن البته با اب ولرم بودها

شاید جنس تخم مرغم خوب بوده

شوهر منم میزنه حالم بهم میخوره بو تخم میگیره 

تخم مرغت باید ازین بسته بندیا باشه مال منکه اصلا اتفاقا املدش بوذم ولی دیدم نه

تخم مرغت باید ازین بسته بندیا باشه مال منکه اصلا اتفاقا املدش بوذم ولی دیدم نه

اصلش میگن محلی خوبه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
یا ابر فرض من یبار ب موهام زدم  شونصد و هفتادو هفت دفعه ام شامپو زدم بو گندش نرفت ینی فقط می ...

چه عجیب که مال من بو نداد تخم مرغت از کدوما بوده

2706