2737
2734
عنوان

کیا تخم مرغ میزنن به ریشه موهاشون

2122 بازدید | 34 پست

بچه ها کسی استفاده برده تاثیرش ببینه من امروز با روغن زیتون دوتا تخم زدم گذاشتم به کل موهامم زدم

فعلا نمیخوام رنگ کنم که مهمونی اینا کنسله موهام جون بگیرن

بعدش ۱_۲ساعت بعد رفتم حموم با اب ولرم

دیگه شامپو نزدم که تاثیر کنه

به نظرتون هفته ای دوبار موثره

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوان انقدر انجام بدم تا موثر واقع شه خستم از موهام

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731
2738
باید شامپو بزنی، ولی نه زیاد که هم بو و هم چربیش گرفته بشه

موهام خیلی خشکه ساقش

برای همین نمیخوام شامپو بزنم زیاد

کفش چربه ولی  اب بکشم کافیه براش

بو اصلا و ابدا نداشت

حالانمیدونم شاید جنس تخمش خوب بوده

براچی خوبه تخم مرغ ب موهاتون زدین

نوشته توی نت تقویت ریشه  و جنس مو

شوهر منم میزنه حالم بهم میخوره بو تخم میگیره 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
شامپو نزدی موهات بو گوه نگرفت؟

😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706