2737
2739
عنوان

این حرف دکتر سونو درست بوده تو ۲۶ هفتگی ؟باردارا یا تجربه هادبیان

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 25 پست
آره قند داشته باشی اصلا نباید بخوری، منم دکترم گفت اول آزمایش  بده اگه نداشتی میتونی بخوری، ولی ...

همون دیگه 

میگن قند داشته باشی بچه درشت می شه 

جالبه من قند دارم و باز میگه دور شکمش کمه 

نداشتم چطوری می شد

کلی هم ب تغذیه ام میرسم 

همش کباب و اینا واسه وزنش ولی انگاز وزن نمی گیره۲۶ هفته ۸۰۵ گرم بود 

تو نمودار ۹۰۰ متعادلش رو زده بود 

تو نت خیلیم پایین نیسا نمی دونم‌چرا دکتره اینطوری گفت میگم شاید اشتباه کرده چ می دونم والا

گفت مایع دوربچم زیاده ک ب خاطر قنده 

من اصلا فک کنم‌نباید پدر لیدی میل و اینارو بخورم چون خطرناک میشه واسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۶ گلم

عه با منی😍

نترس اصل کار برای رشدش این ۳ ماهه اخره، این ۳ ماه کلی بزرگ میشه، تا ۵ ماهگی رشد انچنان نداره، بعد ۶ ماه تازه رشد میکنه

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2731
دلیلش چی بود ؟نفهمیدی ؟ واسه من میگه مقاومت شریان رحمی سمت چپم بالاس آسپیرین می‌خورم

عزیزم اصلا نترس. ب من گفتن رشد استخوان ران ده روز عقب پسرت قد کوتاهه. ی بار میکفتن رشد دور سرش کمه ی بار میگفتن دورشکمش بزرگ. خداروشکر بچم دنیا اومد هییییچ کدوم ازاین مشکل هارو نداشت قد هم نسبت ب همسن هاش بلندتره

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

وزن بچت چقدر بود عزیزم؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
۸۰۵ گرم

خب راست میگه عزیزم کم بوده 

گوشت کبابی زیاد بخور بزار تو فر کباب بشه 

مقوی بخور ولی کم 

بچه روزهای آخر رشدش زیاد میشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم