2737
2739

گفتش ک انتظار ی بچه ی تپل و اینارو نداشته باش 

زود نبوده واسه این حرف ؟هنوز ک بچه وزن گیریشو شروع نکرده 

گفت دور شکمش یک هفته اینا پایینتر از سنشه و تو هفته های بالاتر  ممکنه نمود بیشتری پیدا کنه 

درست گفته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب درست گفته تاحدی.

ببین وزن گیری بیشتر اون اواخر بارداریه ولی گاهی از اول نسبت به سن بارداری رشد کمتری دارن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

ببین دکترا واقعا میتونن تشخیص بدن 

بچه اولم دختر بود هرماه میرفتم دکتر همش ۲۰۰ گرم زیاد میکردم خودمو بستم به شیرینی جات عذاهای نونی ولی اصلا 

اخرش هم ۲و۶۰۰ 

ولی پسرم با اینکه زیا د اشتها نداشتم هر بار میرفتم ۱کیلو وزن میگرفت اخراش 

الانم ماشالله تپل مپله

ببین دکترا واقعا میتونن تشخیص بدن  بچه اولم دختر بود هرماه میرفتم دکتر همش ۲۰۰ گرم زیاد میکردم ...

دلیلش چی بود ؟نفهمیدی ؟ واسه من میگه مقاومت شریان رحمی سمت چپم بالاس آسپیرین می‌خورم

2738

ببین من اولای ۵ ماه رفتم گفتم شکمم کوچیکه به نظرم، گفت خب خودتو و شوهرتم استخون درشت نیستین، گفتم بچه تپل میخوام گفت ۳ ماه اخر وزن گیریه میره بالا میگم چیا بخوری، تاثیر میزاره

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
دلیلش چی بود ؟نفهمیدی ؟ واسه من میگه مقاومت شریان رحمی سمت چپم بالاس آسپیرین می‌خورم

دکتر میگفت بعضی بچه ها اینجورین دیر وزن میگیرین ریزه میزه هستن 

البته دخترام الان که ۵ سالشه خیلی وزنش خوب شده ولی اولاش لاغر شدید

ن اتفاقا

معمولا از ۶ ماه بزرگ میشه، مگه خدا نکرده مشکلی داشته باشی، نرمال باشه با تغذیه خیلی تاثیر میزاره، ولی گلم اول به سلامتش توجه کن بعد به تپلیش

منم از این ماه میخوام بخورم ، ازمایش قندمو دادم مشکای نبود هم پودر لیدی میل میخورم هم گوشت و سینه مرغ کبابی و بستنی و شیر زیاد و اخرین ماهم سوپ با قلم و کله پاچه

بله درست میگه همین اندازه ها توهفته های بالاتر نسبتش بیشترمیشه

نی نی من کمرش باریکه مثل باباش

وسرش بزرگه مثل خودم

توسونوی هفته28خیلی هفته هاش باهم فرق نداشت ولی توسونوی هفته34تفاوتش بیشترشد

نگران نباش وقتی به دنیا بیاد تپل مپل میشه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
معمولا از ۶ ماه بزرگ میشه، مگه خدا نکرده مشکلی داشته باشی، نرمال باشه با تغذیه خیلی تاثیر میزاره، ول ...

من آخه قندمم یکم بالاس انگار 

نمی تونم پدر لیدی میل و اینا رو بخورم 

من آخه قندمم یکم بالاس انگار  نمی تونم پدر لیدی میل و اینا رو بخورم

آره قند داشته باشی اصلا نباید بخوری، منم دکترم گفت اول آزمایش  بده اگه نداشتی میتونی بخوری، ولی بخاطر قندت خود به خود بچه تپل میشه ها

از دکترت برنامه غذایی بگیر، کباب خیلی خوبه گوسفندی و سینه مرغ، شیر هم عالیه، اگه مشکلی نداشت بقیه چیزایی که گفتم و بجز پودر و بستنی بخور، واسه وزن گیری خوبه، دلسترم خوبه ولی تو فکر نکنم بتونی بخوری بخاطر قند

2706