2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیشه ناهار و شام نه برنج خورد نه نون،مثلا یه کاسه قیمه بخوریم،یا قرمه سبزی؟

نه اشتباه نکن نخوردن برنج و نون باعث میشه بدنت ضعیفه بشه و موهات بریزه 

دکترم میگه در هفته حداقل سه بار باید برنج بخوری 

برنج بخورید نون بخورید ولی کم بخورید 

مثلا اگه قبلا دو تا بشقاب میخوردی برسونش به یه بشقاب اگه یه بشقاب میخوردی برسون به 15 تا 20 قاشق بعدم که عادت کردی کم کردی برسونش به 10 قا‌شق دیگه پایین تر نیا

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2738
باید رو ذهنت کار کنی چون مغزت شیرینی میخواد.من قبلا یک کیلو شیرینی تر رو یکجا میخوردم الان کیک و شیر ...

واقعا خوش به حالت خدا کنه منم بتونم من یه هفته هرروز ورزش میکردم و کم میخوردم انقد خوب بود ولی باز بی خیال شدم من فقط میخوام شکم و پهلو اب کنم بقیه خوبه فکر کنم بیشتر ورزش تاثیر داشته باشه رو من 

چهار پنج قاشق چیزی نیست حتما رعایت میکنم قرار میذارم ۵ شنبه و جمعه چندتا قاشق برنج بخورم

با همین فرمون برو جلو کم می‌کنی.پروتیین و آب و فعالیت یادت نره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
قد 151 وزن 65 میخوام 15 کیلو کم کنم فعلا تو 4 روز 1 کیلو و 300 کم کردم yessssss

چجوری کم کردی

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2706