2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فقط تنقلات حذف کن شیرینی جات نوشابه برنج ب مدت دو ماه فقط صبحانه ی مقدار نون بخور ناهار شام نو ...

نمیشه ناهار و شام نه برنج خورد نه نون،مثلا یه کاسه قیمه بخوریم،یا قرمه سبزی؟

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

منم وزن 68

قد 170

وزن اولیم 78 کیلو بود تو دوماه 10 کیلو کم کردم

کالری شماری کنید و ورزش کنید خیلی تاثیر داره

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2731
ای خدا پس من چرا نمیتونم این چیزارو رعایت کنم  نهایت یه هفته طاقت میارم اخه من عاشق شیرینیجاتم& ...

چیزایی که گفتم رو اگه رعایت کنی ماهی چهار پنج کیلو لاغر میشی به شرط خوردن هرروز پروتیین و دولیتر اب

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

50کیلو 165

چااق بشم 10کیلو

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
نمیشه ناهار و شام نه برنج خورد نه نون،مثلا یه کاسه قیمه بخوریم،یا قرمه سبزی؟

اره خورشت خالی میخوردم‌ من سوپ میخوردم اش میخوردم ولی فقط خالی صبا هم‌قبل از پیاده روی ی فنجون اسپرسو میخوردم خیلی تو چربی سوزی کمکم میکرد هم انرژی داشتم هم سیر نگهم میداشت حتما امتحان کن 

2706