2737
2739
عنوان

بعضیا ی حرفایی میزنن تو سایت ک تا مغز استخون ادم میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 41 پست
گفتم یا خیانت کرده یا بدبخت بیچاره ان ایا با کاربرد واژه ی آیا اشنایی دارید یا کلا دعوا دارین؟؟؟

همین ک هم تراز نوشتی یک بار معنی رو می رسونه و تاکید داری ک ثبات ندارن یا دعوا دارن چون شوهرشو خیانت کرده ب هر حال من دعوا ندارم گارد الکی نگیر خواهرانه نصیحتت کردم ب مشکلات مردم نخند ک روزی به خاطر همون مشکل گریه ات می گیره 

شیطان را خواهم کشت... 

من اصلا از لفظ پریدن خوشم نمیادا ولی یه نفر واقعا به من پرید و پاچه منو گرفت.بسیار بی ادب و خشن و وقیح

از کلام به کلامم توی اون تاپیک،یه چیزی دراورد

وقتی رفتم تاپیکاشو ببینم‌که اصلا چه جور ادمی هست دیدم هیچ تاپیکی که نداره هیچ،فقط نوشته بود زن

یعنی از اونا بود که فکر میکرد همه مثل خودش میرن آتو بگیرن ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جناب استارتر با فحش و ناسزا کاری ندارم ام هر کی شوهرش خیانت کرده بدبخت بیچاره نیست اولا جمع نبند دوم ...

تو خودت ادمی بودی ک بهم بدترین توهینارو کردی الان یادم افتاد بهم گفتی یه متری و ....

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
2728
خب فقط میرم نگاه میکنم به روشون ک نمیارم  میبینم بدبخته بیخیال میشم باهاش بحث کنم

بدبخته😖😑

شاید روزای سختشو تاپیک کرده...

می‌دونم حرف تلخ و خصمانه چقدر اعصاب آدمو بهم میریزه ولی از کجا میدونی اونیکه قربون صدقه‌ت میره چه عذاب روانیی نکشیده باشه قبلا

بعضیا از شدت غم و تلخی لطیف و مهربون میشن

بعضیام تو ناز و نعمت غر میزنن و تلخی و پرخاش میکنن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تو خودت ادمی بودی ک بهم بدترین توهینارو کردی الان یادم افتاد بهم گفتی یه متری و ....

اول مرور کن حرفای خودت رو بعد ب قول بزرگی جواب ابلهان خاموشی است

شیطان را خواهم کشت... 
همین ک هم تراز نوشتی یک بار معنی رو می رسونه و تاکید داری ک ثبات ندارن یا دعوا دارن چون شوهرشو خیانت ...

تو کلا مشکل داری ی جا میگی خدا ناباوری و باهمه دعوا داری ی جا بدترین حرفارو میزنی همه جا هم خودتو بهترین ادم نشون میدی ولی خدا میدونه چی تو سرته همیشه هم جو میدی

2738
بدبخته😖😑 شاید روزای سختشو تاپیک کرده... می‌دونم حرف تلخ و خصمانه چقدر اعصاب آدمو بهم میریزه ولی ...

چی بگم والا این رفتاراشون درست نیست کسی ک حالش خوب باشه بی دلیل دل نمیسوزونه

تو کلا مشکل داری ی جا میگی خدا ناباوری و باهمه دعوا داری ی جا بدترین حرفارو میزنی همه جا هم خودتو به ...

اینکه خدا ناباورم ب خودم مربوطه با کسی هم دعوا نکردم تا حالا حرف بدی هم نزدم کلا فحش بلد نیستم رفتار هر کس نشون می ده خوبه یا بده نه تو مسئول منی نه من مسئول تو سنت کمه خامی اتیشت تنده فعلا حرف زدن اثر نداره فقط و فقط سکوت ریپ نکن 

شیطان را خواهم کشت... 

من تنها چیزی که حرصم میگیره توسایت که راحب بچهاشون میگن یکی دیروز تاپیک گذاشت شوهرم پدر خوبی نیس یا یکی گفت شوهرم از بچم بدش میاد یا چی کنیم بچه پسر شه 

اینارو نمیتونم تحمل کنم محترمانه نظرمو میدم 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
نه بر وزن چه حرفا  نقد گو شدی بلا😂😂

آهااااان

خب اون میشه اوهوع

من میگم اوهوع اوهوع😑😂

نسیه حساب کنم می‌بری حالا؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
آهااااان خب اون میشه اوهوع من میگم اوهوع اوهوع😑😂 نسیه حساب کنم می‌بری حالا؟

یاد این حرف پسرخاله میفتم

کلاه قرمزی: پسرخاله اين پيرزن همسايه رو ديدي چقدر بداخلاقه؟

پسرخاله:بچه هاش نميان بهش سربزنن

کلاه قرمزی :آره ديگه ازبس بداخلاق بوده تنها شده

پسرخاله: شايدم ازبس تنها بوده بداخلاق شده

یاد این حرف پسرخاله میفتم کلاه قرمزی: پسرخاله اين پيرزن همسايه رو ديدي چقدر بداخلاقه؟ پسرخاله:بچه ...

🤣🤣🤣

عاشق این جوابای فلسفی پسرخاله‌م من