2733
2739
عنوان

خب دیگه رسیدیم پیاده شین

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 337 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باشه پول نمیدم  😜😎

آفرین 

اومدم دنبالت بریم نیویورک... 

اینارو ول کن تو مملکت غریب

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
بهشون پول نمیدم میگن من توهم دارم😤😤😤😤😤

تمام حساب هاشون رو خالی کردم... 😂

بزن بریم 

✈️✈️✈️✈️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
ایول بریم😎😎😎😎

😎😎😎😎😂😂😂

ایول بریم😎😎😎😎

هوو های محترمه چادر رنگی هاتون بکشید رو سرتون 

خون گریه کنیم جانی داره میره با ننه اش 😭😭😭😭

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
😎😎😎😎😂😂😂

برفا مگه تو دیشب نگفتی بیخ ریش منی؟!؟ 

خب بیخ ریشم بمون دیگه

بی زحمت چند دقیقه ی بارم ریشم بخارون😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2706