2733
2734
عنوان

بچه ها چیکار کنم ک کمتر سیگار بکشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 44 پست
عزیزم کم و زیاد نداره این موضوع، ب هر حال ریه ادمو داغون می‌کنه. بعدم من هر یکی دو ماهی میبینمش، بخد ...

اگه بهت بگم چقد میکشه هنگ میکنی فک کن دیروز یه پاکت کشیده از صبح تا شب امروزم یه پاکت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که نامزدی مراقب باش . منم نامزد بودم شوهرم میگفت اهل هیچی نیست فقط گاهی عصبی شه سیگار میکشه . ب ...

منم خودم ی نامزدی ناموفق داشتم ک بعد بهم خوردنش فهمیدم خیلی چیزا رو .... 😞😞😞😞😞😞

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2731
اره بابا منم میدونم دیگ نمیزاره کنار دیگ واسم مهم نی بهش چیزی نمیگم‌....موقعی ک دعوامون میشه بهش میگ ...

افرین منم سر شب میخواستم باهاش قهر کنم گفتم ولش کن خودش داغون میشه به من چ اخه سنیم نداره از این حرصم میگیره کلا ۲۳ سالشه سیگاریه هوووووووووووف😒

مگه برا سیگار کشیدنم قرار میزارن؟☹ میگه کنارمی نمیکشم ولی بد عروسی عادی بشه براش میکشه اگه بدت میاد ...

گفتم حالم خیلی بده میشه با بوش . باید بیشتر بگم که حالم داغون میشه

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
عزیز خودتو اذیت نکن تو بهشم بگی بخاطر خودت میگم اون میکشه من شوهرم اول بهش میگفتم نکش ضرر داره ولی د ...

شوهرمنم دقیقا این حرفارو زد و الان بچه داریم وبی میره حیاط میکشه 

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊
منم نامزدم هی منو میپیچوند منم وختی برمیگشت بوش میکردم بو سیگار میداد دیگه جلو خودم میکشه ولی یکی از ...

تو چقد مث منی منم دقیقااا همینارو بهش میگفتم چون خانواده من بابام یا عموم اینا اهل هیییچ دود و دمی نیستن میگفتم به بابام میگم میترسید ولی الان که بابامم میدونه دیگه از هیچی نمیترسه هی فرت و فرت سیگار میکشه

2740
افرین منم سر شب میخواستم باهاش قهر کنم گفتم ولش کن خودش داغون میشه به من چ اخه سنیم نداره از این حرص ...

اخی عزیزم....دیگ این مردارو نمیشه کاری کرد عقل ندارن دوس دارن حرفم حرف خودشو باشه متاسفانه🤪

تو چقد مث منی منم دقیقااا همینارو بهش میگفتم چون خانواده من بابام یا عموم اینا اهل هیییچ دود و دمی ن ...

من نمیزارم اینا بفهمن ک نقطه ضعفش و داشته باشم بابای من ک بفهمه خیلی براش بد میشع 

شوهرمن تو دوستی گف ازدواج کنیم نمیکشم دیگه دوس ندارم زنم میاد نزدیکم بوی سیگار اذیتش کنه الان از بوش نفس تنگی گرفتم میگم بوش اذیتم میکنه میگه توام اینوانداختی دهنت الکی میگی کجا بو داره تو حیاط میکشم

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊
من نمیزارم اینا بفهمن ک نقطه ضعفش و داشته باشم بابای من ک بفهمه خیلی براش بد میشع 

بابای من خودش شک کرده بود ولی به روی شوهرم نمیاورد که یکم ازش حساب ببره بعدش که سر ی جریانی دعوامون شد خودم جلوی همشون گفتم این روزی یه پاکت سیگار میکشه بابام یه خورده حرف باهاش زد ولی بازم درست نشد