2737
2739

ما نامزدیم، وقتایی ک حالش بده می‌ره سیگار می‌کشه. من خودخواه نیستم فقط برا سلامت خودش میگم ، هر دفه ک قول میده نکشه باز میبینم بعضی وقتا پیاماشو با دوستش ک قرار گذاشتن برن سیگار بکشن😞 اگ دوستشم نیاد خودش می‌ره چون رفیقش خیلی سرش شلوغه زیاد وقت نمیکنه . اینم سرش شلوغه اما بعضی وقتا می‌کشه😞😞😞 خیلی بد میشه خانواده من متوجه این بشن که سیگار می‌کشه . خودش میگه وقتی پیشم هستی خیالم راحته و نمی‌کشم ولی چون دوریم...😞😣 باید کنار بیام؟؟؟؟؟ وقتایی ک دعوا میکنیم خیلی می‌کشه . با حرف زدن درست نمیشه.. بخدا صدبار گفتم برا سلامت خودش میگم....

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیز خودتو اذیت نکن تو بهشم بگی بخاطر خودت میگم اون میکشه من شوهرم اول بهش میگفتم نکش ضرر داره ولی دیدم دور ازچشم میکشه گفتم جلوی خودم سیگار بکش ولی پنهونی ن 

انگار عادت میشه 

اول گف عقد کنیم 

بعد گف عروسی 

الانم میگه بچه داربشیم 

ولی کلا میدونم عادتیه ک ترک نمیشه

والا شوهر ماهم میکشه ب هر روشی امتحان کردم نکش نشد ک نشد‌....حالا قول داده هرموقعه رفتیم سرخونه خودم ...

عزیزم از این قولا زیاد میدن به منم اینجوری گفته بود ولی نذاشت کنار هیج بیشترم میکشه 

من چی بگم که شوهرم بیس چاری سیگار تو دستشه باز خوبه واسه تو بعضی وقتا هست😐

عزیزم کم و زیاد نداره این موضوع، ب هر حال ریه ادمو داغون می‌کنه. بعدم من هر یکی دو ماهی میبینمش، بخدا اینقدر سخته دوری و دلتنگی 😞

عزیز خودتو اذیت نکن تو بهشم بگی بخاطر خودت میگم اون میکشه من شوهرم اول بهش میگفتم نکش ضرر داره ولی د ...

دقیقا عین شوهر من اخرش گفتم جلوی خودم بکش من از رو رفتم به جای اون 

عزیزم از این قولا زیاد میدن به منم اینجوری گفته بود ولی نذاشت کنار هیج بیشترم میکشه 

اره بابا منم میدونم دیگ نمیزاره کنار دیگ واسم مهم نی بهش چیزی نمیگم‌....موقعی ک دعوامون میشه بهش میگم سیگاری معتاد تا بدش بیاد🥴بعد میگم انقد بکش تاخفه شی🤪اونم حرص میخوره

همسرمنم الکی بهش بگو رفتم دکتر نفس تنگی دارم انگار من همسرم خیلی بچه دوسته بچه دارشیم نمیکشه میدون ...

بهش گفتم از بوش بدم میاد و حالم بد میشه،دفه پیش ک رفیقشم اومده بود شهرمون و خونمون برا ی کاری، رفیقش گفت میتونم سیگار بکشم اما نامزدم گفت نه اینجا نکش . وقتی رفتیم بازار باهم دیگ تو هوای آزاد کشید رفیقش

2706