2737
2739
اگر کسی مشکل پلی کیستیک نداسته باشه اره هنینطوره که شما میکی ،کسی هم ک پلی کیستیک بوده و مشکل هورمون ...

ابجی منم بدنش کبود میشد..دکتر گفته بود باردار شه خوب میشه..هرکسی یجور میگیرتش اره؟

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
ببین تو بگو کچل شدی(خدای نکرده) اصلا نمیتونم درک کنم واسه بچه کسی دیگه نه ناه انواع اقسان درد های با ...

اون قرص و... میخوردم هر دکتری ک رفتم از زنان تا متخصص کاشت مو حتی پرسیدنو و جواب همه یکسان ،متخصص کاشت پو دکتر نهاوندی تو ازادی رفتم پیششون کیلینیک گفتن پیاز موهات ازمایشات همه نرمالن  و پرسیدو جواب دادم برام توضیح داد،

چیکار کنم فردام کچل بشم روحیم. میبازم شوهرمم عینهخیالش نیست اونموقع یا میخاد ترحم کنه یا میخاد شماتت کنه یا مثله الان خودسو بی گناه بدونه  بی تقصیر و بگه خودتم اون دوران عشقو حال کردی تو رابطه  یا میخواد بخاطر مو نداشتنم چشمش بچرخه یا ولم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زن داداشه منم کبود میسد مجردیش تعریف می کرد بعد ازدواجش درست شد

خب ابجیم باردار کشد مشکلش حل شد خوب شد کلا

دیگه نمیرم خونشون پس خاک تو سرش😐مرسی از راهنماییت آگاهم کردی

خواهش میکنم عزیزم ،عقدید دیگه الان؟ بهمسرت محبت کن کنارش باش ولی نزدیک نکن جوری رفتار کن که دسترسش نباشی برای نیاز جنسیش که بی خیال میشه نه همسرتا کلا طبیعت مردا اینه

2738
خدارو شکر که اللن حالش خوبه 

شما هم بارداد شی خوب میشی حتما سعی کن به شوهرت بفهمونی..یا ببرش پیش دکتر..ابجی منم ۴۳ سالش بود باردار شد

ان شاءالله مشکلت حل بشه عزیزم

مرسی دعام کنید ر موقع جلو اینه موهامو میبینم غصه میخورم ،یجورایی شکسته شدم انکار دنیامو باختم ،شوهرم چند ساله پیشو ک هر کی میدید منو و اونو میکفت تو لیاقتت بیشتر از ایناست از این بهتری موهات ابروت به دنیا می ارزه حابا از شوهرت بشنوی مه بگه من از تو بهترم حالا

2706