ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان پس بیشتر شده

البته دوسال پیش بود گفت ۲۵ تا ..من با حساب دلار و ..۲۵ تا خودم گذاشتم روش

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
واسه کی میخای

من مشکل پلی کیستیک دارم اما فولیکول بالغ دارم هنیشه و هورمونام تنظیمه ،در اصل بخاطر استرس و تحریک بدنم یعنی رابطه تو دوران نامزدیم با همسرم که سه سال شد بعد ازدواج کردیم پلی کییتیک شدم ،ریزش موهام شروع شده بود و دکتر هر جا رفتم گفتم با بارداریت رفع میشه موهاتم در میاد ولی شوهرم هیجاش نیست الان ک موهام ریخته کم پشت شده میگه کچل  من از بهترم 

بهشم چنبتر غیر مستقیم گفتم حتی اقدام کنیم اجرم بچه نمیخاد سقط کنیم ریزشم درمان شه توحه نمیکنه خودشو زده اونراه ،میخواستم ببینماکر با دکتر صحبت کنم بگه از این راه هم میشه درمان شی بهش فکر کنم

من مشکل پلی کیستیک دارم اما فولیکول بالغ دارم هنیشه و هورمونام تنظیمه ،در اصل بخاطر استرس و تحریک بد ...

خب چرا خودت باردار نشی وقتی همه چیت اوکیه؟

چون شوهرم غیر مستفیم چنبار بهش گفتم ولی انگار نه انگار ،بقوله دوستم تو نامزدیت با اونهمه موهات و طراوتت رابطه و عشقو حالشو کرده الان تو بمیری ام ب جاییش نیست

کسی اللن ۵۰ قبول نمیکنه  تو سایت زده بود یخانومی سال ۹۷ ۵۰ گرفته ماهی یتومن

عه من ک شوهر دارم نمیدونم اگ میخاستم اینکارو بکنم بچه واسه خودم میاوردم که🙁دختر ندارم

چون شوهرم غیر مستفیم چنبار بهش گفتم ولی انگار نه انگار ،بقوله دوستم تو نامزدیت با اونهمه موهات و طرا ...

خاک تو سرش..خب جلو گیری نکن ک بشه یهویی

من که نمیتونم خودم باردار شم باید اونم کمکی کنه ،چند شب پیش حتی فک کرد که من بعد از رابطه چیزیو بخودم میمالم تا باردار شم و دیدم دستمال تو کاسه انداخته و من خیلی نارلحت شدم گفتم پیشه خودش چه فکری می کنه ،برا همین دارم به راهه دوم فکر میکنم

2706