2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم افریته؟

همونی ک رحم داده

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728
نه عزیزم چ لزومی داره تا دروغ بگم  

ناراحت نشی عزیزم منظوری نداشتم فکر کردم مشکل اصلیو نمیخوای بگی داری منحرفمون میکنی. ولی چون متاهلی نمیشه فکر کنم باید مجرد باشی و صیغه هم بخونن یا نخونن خبر ندارم ولی متاهل نباید باشی

اره ولی مسکل پلی کیستم ک منشاشو اول تاپیک بدوسته نی نی سایتی گفتمو حل میشه ریزش موهامم همینطور

خب اگ شوهرت موافقت میکنه ک خوبه هم مشکلت حل میشه هم پولشو میگیری بزار حسابت

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

[QUOTE=166189692]شما متاهلی،نمیشه اجاره بدی[/QUOTتو سایت خوندم اگر شوهر راضی باشه میشه ،منم نمیتونم وایسم ببینم موهامو دلم از دست میدم و... اینم اینجا مجسمه و مثله عقد عشقو حالشو کنه ولی یکبار نکه من که نیدونمم دکترتم گفته میدونم درمانشو کمکی نمیکنم ،یکسره پای کلش بازیه انلاین پیش رفیقاش 

2738
ینی چی ؟ منم نامزدم چیکار کنم؟

بدن با بدن فرق داره فدات شم من بدنم اینحوری سر استرسا و.. داشتم اون موقع و رابطه جنسیم اور زد و پلی کیستیک شد درحالی ک فولیکوله بالغمو دارم در حالی ک هورمونام تنظیمه و...

عزیزم از خودت برای هیچکس نگذر ریلکس باس اهمیت نده  ،نامزدیتم طولانی نکن

2706