2777
2789

اگ نبود تو قسمت کلینیک بپرس

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر من 53 سالشونه 1ماه پیش آزمایش خون دادن آلکالین فسفاتاز 378 بوده در صورتی که رنج آزمایشگاهیش تا 306 بوده و الانم مچ درد شدید دارن هر دکتری میریم متوجه نمیشن و اصلا این مچ درد به هیچ نحوی خوب نمیشه انواع پمادهای جورواجور ضد درد استفاده کردن ولی بی‌فایده خیلی ناراحتم 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 

دردای استخونیشون از اخر اسفند پارسال شروع شد اول استخوان لگنشون درد گرفت جوری که نمیتونستن چهار زانو بشینن بعد چند ماه درد لگن بهتر شد ولی لگن یه ورم والتهاب داره هنوز و این که الان 4ماه مچ دستشون خیلی درد داره جوری که یه کاغذ  نمیتونن از شدت درد دستشون بگیرن 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
2801