2737
2734

اگ نبود تو قسمت کلینیک بپرس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر من 53 سالشونه 1ماه پیش آزمایش خون دادن آلکالین فسفاتاز 378 بوده در صورتی که رنج آزمایشگاهیش تا 306 بوده و الانم مچ درد شدید دارن هر دکتری میریم متوجه نمیشن و اصلا این مچ درد به هیچ نحوی خوب نمیشه انواع پمادهای جورواجور ضد درد استفاده کردن ولی بی‌فایده خیلی ناراحتم 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
2738

دردای استخونیشون از اخر اسفند پارسال شروع شد اول استخوان لگنشون درد گرفت جوری که نمیتونستن چهار زانو بشینن بعد چند ماه درد لگن بهتر شد ولی لگن یه ورم والتهاب داره هنوز و این که الان 4ماه مچ دستشون خیلی درد داره جوری که یه کاغذ  نمیتونن از شدت درد دستشون بگیرن 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
2706