2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

😮😮😮اوووووو به قول خودت چه غلطا 😛😛😛

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
😂😂😂😂 من شدیدا به سرنوشت اعتقاد دارم و معتقدم نمیشه عوضش کرد.

الله  اکبر .عجیبه این یکی از تو بعیده 😮

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

برو ببوس چرا آخر شبی حال ما رو بهم میزنی 😷

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
خیلی دوس دارماگه بشه😥

اولش یاد بگیر روابط بقیه رو مسخره نکنی دوس پسر داشتن از نظر شما بده نباید که برای طرف استیکر استفراغ بذاری زشته بابا دختر 

خوبه ما اون استیکرو برای تو بفرستیم؟

حالا حتما فکر می کنی من خودم دوس پسر دارم🤣

دختر جون زندگی خودش بهت یاد میده عجیله نکن برسی به سی درست می شی 

حلالم کنید و خدانگهدار   
اولش یاد بگیر روابط بقیه رو مسخره نکنی دوس پسر داشتن از نظر شما بده نباید که برای طرف استیکر استفراغ ...

راس میگی زندگی هر کی ب خودش مربوط میشه و عقایدش

هنوز ۲۱ نشدم تا ۳۰ چیزی ازم نمیمونه

@mahboooobeh4       بیا این نکات رو یاد بگیر بعدن به دردت میخوره😂😂😂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706