2737
2739
۲۱ سالمه چی میشه مگه

عزیزم یجوری میگی ۲۱سالمه انگاری.......بیخیال بااین افکارت مواظب باش توزندگیت دچارمشکل نشی .بعد۲۱سال زندگی وتجربه دارم اینوبهت میگم‌.

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یجوری میگی ۲۱سالمه انگاری.......بیخیال بااین افکارت مواظب باش توزندگیت دچارمشکل نشی .بعد۲۱سال ...

پس خودتونم زود ازدواج کردید

میشه بگید مشکلش چیه لطفا

2731
پس خودتونم زود ازدواج کردید میشه بگید مشکلش چیه لطفا

زوددازدواج کردم ۱۹سالم بودامااینقدرپپه بازی وآویزون بودن ازخودم درنیاوردم.همیشه برای خودم احترام قائل بودم وبرای زن بودنم دست بوسی وپابوسی نکردم وبه کسی هم توصیه نمیکنم .توصیه میکنم بایه مشاوریاروانشناس درباره احساسات  وعلایقت مشورت کن چون باعرض معذرت نرمال نیست

کاربری هشتمم بنام خاک پاک ایران.ماملت کوروش بزرگ هستیم.منشورحقوق بشردنیا.افتخارهرایرانی
پس خودتونم زود ازدواج کردید میشه بگید مشکلش چیه لطفا

تازه ازدواج کردی؟؟؟بنظرم تجدیدرفتارکن.توافکارت

زوددازدواج کردم ۱۹سالم بودامااینقدرپپه بازی وآویزون بودن ازخودم درنیاوردم.همیشه برای خودم احترام قائ ...

خیلی بهم توهین میکنید

ولی خب بررگترید احترامتون واجبه

مگه چی گفتم😑

2740
خیلی بهم توهین میکنید ولی خب بررگترید احترامتون واجبه مگه چی گفتم😑

عزیزم دخترخوب توهین نمیکنم اماواقعاافکارت زننده ست .بشین خوب فکرکن ببین یعنی چی .بوسیدن دست شوهر؟؟؟؟؟؟.زندگی یه روزودوروز نیست هزارتابالاوپایین داره .بدنباش بدجنس نباش اماتوزندگیت مثل یه ملکه باش تامثل یه شهبانوباهات رفتاربشه

عزززم زندگیت رو بر پایه تفکرات افراد دیگه نچین. نه من نه دوستات نه نمونه گیری از 100 نفر اطرافیان

بهتره بجاش کتاب بخونید. کلاس همسرداری برید. با مشاور صحبت کنید تا تصمیم عاقلانه و درستی بگیرید و زندگیتون رو عاشقانه کنید. ان شاءالله 

عزیزم دخترخوب توهین نمیکنم اماواقعاافکارت زننده ست .بشین خوب فکرکن ببین یعنی چی .بوسیدن دست شوهر؟؟؟؟ ...

میشه بگید چجوری من خیلی گند زدم خیلی ناراحتم