2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون پیشش نیس🤒💔

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 156 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد بددددد؛خیلی بده مگه نه؟؟؟😖

خیییلی افتضاحه من دق میکنم اصلا بهش دلبسته و وابستم وحشتناااک

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
یکی از اشناها فوت کرده؛رفت امشب🙁

بهش فکر نکن چندتا نفس عمیق بکش چشمات رو ببند که صبح زود بیدار بشی بیاد خونه باهم صبحونه خوشمزه بخورید

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2738
من از خدامه یه شب نباشه از دستش خسته شدم همش در حال ریخت و پاشه .هی جمع میکنم هی میریزه 

خب جمع نکن😑😑

من وقتی شوهرم خونس اصلا بسیار تنبلم همش کنار شوهرمم میزارم ساعتی ک نیست کار میکنم گاهیم خودش میاد باهام‌کمکم میده..

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بهش فکر نکن چندتا نفس عمیق بکش چشمات رو ببند که صبح زود بیدار بشی بیاد خونه باهم صبحونه خوشمزه بخوری ...

اخههههه پسفردا صبح میاددد؛چجوری تحمل کنم؟؟؟نمیتونم بخوابم؛خوابم نمیبره بدونه اون😭😭😭😭

حال خوبِ این روزامی عشقِ دلم🤗😘
2706