2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون پیشش نیس🤒💔

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا اینجوری میکنید شماها؟

یک عمر بدون شوهر خونه پدر شبها خوابیدید

ای بابا

انقدر وابستگی خوب نیست

توروخدا این وابستگیهاتون رو نذارید شوهراتون بفهمن به ضرر خودتونه

2731
خب جمع نکن😑😑 من وقتی شوهرم خونس اصلا بسیار تنبلم همش کنار شوهرمم میزارم ساعتی ک نیست کار میکنم گا ...

اره؛منم همینکارو میکنم؛فقط میرم توبغلش یا کنارش میشینم؛وقتی هست اصلا نمیتونم کارای خونه رو انجام بدم❤

حال خوبِ این روزامی عشقِ دلم🤗😘
اخههههه پسفردا صبح میاددد؛چجوری تحمل کنم؟؟؟نمیتونم بخوابم؛خوابم نمیبره بدونه اون😭😭😭😭

وابستگی اینقدر زیاد خوب نیست دختر اشکال نداره 

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
خب جمع نکن😑😑 من وقتی شوهرم خونس اصلا بسیار تنبلم همش کنار شوهرمم میزارم ساعتی ک نیست کار میکنم گا ...

شوهر من تنبله منم وسواسی ام. پدرمو در آورده. همیشه هست کی نیست ک من کارام کنم. خیلی هم بی احساسه. حداقل محبتی میدیدم دلم خوش بود 

2740
وا چرا اینجوری میکنید شماها؟ یک عمر بدون شوهر خونه پدر شبها خوابیدید ای بابا انقدر وابستگی خوب نی ...

ن زیاد بهش نمیگم؛ولی دلم آشوبه خو؛تکیه گاهمه اخه🙁😥

حال خوبِ این روزامی عشقِ دلم🤗😘
اره؛منم همینکارو میکنم؛فقط میرم توبغلش یا کنارش میشینم؛وقتی هست اصلا نمیتونم کارای خونه رو انجام بدم ...

نه من تو گوشیمم زیاد میرم‌ کلافه میشه وقتی رفت سر کار ایقددد پیشمون میشم ک تو گوشی رفتم

خیلیم غر غر میکنم خاک تو سر خنگم قدرشو نمیدونم😭

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
خیلی وابستشم🙁😔

ایشاءالله همیشه سایش بالا سرت باشه و خدا پشت و پناهش بخواب فردا خودت رو واسش لوس کن 😂😂

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2706