2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون پیشش نیس🤒💔

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 156 پست
شوهر من تنبله منم وسواسی ام. پدرمو در آورده. همیشه هست کی نیست ک من کارام کنم. خیلی هم بی احساسه. حد ...

آخی عزیزم

من خودم کلا تنبلم😑

گاهی شوهرم خودش دیگه دست بکار میشه😂

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم من خودم کلا تنبلم😑 گاهی شوهرم خودش دیگه دست بکار میشه😂

شوهره منم بعضی وقتا جارو برقی میکشه؛جمع وجور میکنه؛ولی ظرف نمیشوره 😘😐

حال خوبِ این روزامی عشقِ دلم🤗😘
2742
ایشاءالله همیشه سایش بالا سرت باشه و خدا پشت و پناهش بخواب فردا خودت رو واسش لوس کن 😂😂

ممنونم‌گلم؛همچنین شما؛خودش دلش برام ی ذره شده؛وقتی میخواست بره انقد بغلم کرد و 😘کرد ک دلم نمیخواست ازش کنده بشم😕

2740
شوهره منم بعضی وقتا جارو برقی میکشه؛جمع وجور میکنه؛ولی ظرف نمیشوره 😘😐

شوهر من میشوره ولی نه همیشه هر موقع بیکار باشه دلش واسم بسوزه😂😂

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
منم به شوهرم وابسته شدم خیلی قبلا میتونستم برم خونه مامانم‌اینا چند روز بمونم اما الان که وقتی کن ...

بخدا منم همینجوریم؛باورکن الان ک پیشم نیست سرم داره میترکه خوابم نمیبره🙁🙁🙁🙁

نامزدیم😧خونه خودشون خوابه دعا کنید همه چی زودتر جور شه 

انشاالله عزیزم؛برات از ته دلم دعا میکنم خوشبخت بشی وزودتر همه کاراتون جور بشه

2706