2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 7008 بازدید | 145 پست
منم یکیشون پیرم کرد😂

چی بگم😔

هنوز بعد 4 سال کابوسشو میبینم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
شاید شما اینجور بودین    من نژاد پرستی رو قبول ندارم اصلا  ترک ها مثل همه مردم ایران ...

ببین اکثریت جامعه رو باید درنظر بگیری وقتی کلی فحش و توهین و جک میشنون میتونن خوب باشن قطعا اونام واکنش نشون میدن دیگ ولی خب دیگ هر جایی هر جور ادمی هست 

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترکم

اول اینکه خب اینکه دونفر بافرهنگ یکسان باهم ازدواج کنن خیلی بهتره تا دوتا فرهنگ متفاوت

ولی اگر عشق وعلاقه وسط باشه وازنظر خانوادکی خیلی تفاوت نداشته باشین ایرادی نداره

دوما از اخلاق ترکها بگم،اکثر ترکها ب آراستگی زن وخونه زندگیش خیلی اهمیت میدن

برای عروسشون سعی میکنن بهتریناروفراهم کنن چون از طرفی دوس دارن خودشونو خوب نشون بدن(کاری با خسیسا ندارم که توهرقومی هس)

چیز خاصی نیس که بگی نتونی زندگی کنی

اگر طرف مقابلت وخانوادش اوکی هستن جواب مثبت بده وتو دوران نامزدی میتونی شناخت بیشتری بدست بیاری 

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2728
ما كه خانوادمون جهاز و سيسموني كم نميزارن اصلا حس كردم جهاز خيلي براش مهمه راسي مهريه رو كم ميگيرن ...

نه عزیزم خونه به نام نمیزنیم توعقد ولی مهریه من ده سال پیش ۳۵۰تا سکست الانم تقریبا همون حدوداست به خاطر شرایط صد تا بالا یا پایین ولی بیشتر از صدتاست.اما اکثرا بعد ازدواج مرداشون خونه یا ماشین که بخرن به نام زنشون میزنن.

2738
من ترکم اول اینکه خب اینکه دونفر بافرهنگ یکسان باهم ازدواج کنن خیلی بهتره تا دوتا فرهنگ متفاوت ولی ...

طرف مقابل كه خيلي ماهه بخاطر اون ميخوام بابام راضي كنم

فقط يكم مردد بودم از نظر خانوادشو و فرهنگا

بله میدونم منظورتون چیه، منم میگم ماها که ترکی حرف میزنیم بخاطر ایناس،واقعا سختمونه ما یه عمر ترکی ص ...

خب ما کردنشینیم استادا اکثرا کرد ..بعد خیلی ترک و فارس هم داریم همکلاسی ..استادای ما یه جمله یهویی کردی بگن یه ساعت معذرت خواهی میکنن از ترک و فارس زبون ها...ولی تبریز خیییلی زیاد شنیدم که استادا رعایت نمی کنند دوستم تبریز دانشجو بود بعد یه سال بسختی انتقالی گرفت میگفت شماها نمیدونین من رو چه عذابی دادن اون یه سال

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
بعد پسرای فارس همه شون لابد جواهرن🤢

بابا من خودم تورکم 

اون خانم از تورکا بدگویی می‌کرد من این مثال رو زدم که بگم چون از یک تورک خاص بدی دیده اینطوری فکر میکنه همه ی تورکا بد نیستن

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
طرف مقابل كه خيلي ماهه بخاطر اون ميخوام بابام راضي كنم فقط يكم مردد بودم از نظر خانوادشو و فرهنگا

خب دوران نامزدی برای شناخته عزیزم

ترکاهم دوس دارن با ترکا وصلت کنن

این نامزدی برای خود اقا پسر وخانوادشم مهمه دیگه

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
اره غيرتيه منم يكم امروزيم☹️😤

بستگی به خودت داره اگه نمیتونی تحمل کنی بیخیالش شو چون ترکا سر نامسشون شوخی ندارن و اینکه اینم بگم پسر ترک ینی تکیه گاه ینی کسی که هیچوقت پشت خانوادشو خالی نمیکنه.. البته استثنا همه جا هست..

2706