2733
2734
عنوان

ازدواج با پسر تبريزي

| مشاهده متن کامل بحث + 6996 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من ترکم شده دست طرفو گرفتم بردم نشونش دادم ی بخشی هم متاسفانه نژاد پرستی هس دیگ ک بقیه قومیت ها ...

شاید شما اینجور بودین    من نژاد پرستی رو قبول ندارم اصلا  ترک ها مثل همه مردم ایران هستن  هیچ فرقی ندارن پس وقتی میان شهر بهشون احترام میزارن اونا هم باید جواب بدن نه اینجوری کنن  خلاصه ماکه خاطره خوبی نداشتیم  البته همه جا خوب بدهست

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
2731
عزیزم ترک تبریز و فقط دارم میگم چون باهاشون زندگی کردم 

گلم من دوس پسر سابقم تبریزی بود

نمیدونی با اعصاب و روان من چه کرد این آدم

تا مدتها حتی اسم تبریز میومد حالم بد میشد

درکت میکنم چرا این حرفا رو میزنی 

اما منطقی باش من تبریزی خوب هم زیاد دیدم شوهرخواهرم تبریزیه یه پارچه آقاست

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
مال خود خود تبريزن همه فاميلاشونم تبريز زندگي ميكنن ولي راست ميگيد يكم حس ميكنم خودشو سرتر من ميدو ...

اینجاس ک باید عرض کنم اعتماد بنفست لایه اوزونو چاک داد خاهر.

پس برو شما باهمون هم نوع خودت 

2740
اخه من شنيدم اگه تو جمعشون فارس باشه برا احترام همشون فارسي حرف ميزنن درسته؟

نمیتونن خیلی سختشونه

ولی سعیشونو میکنن 😁🤭

راز خوشبختی من این است: «راضی ام به رضای خدا»
میدونم ولی خب از استاد انتظار میره شرایط رو درک کنه  منم منظورم نژاد پرستی و اینا نبود  ...

بله میدونم منظورتون چیه، منم میگم ماها که ترکی حرف میزنیم بخاطر ایناس،واقعا سختمونه ما یه عمر ترکی صحبت کردیم بخوایم زبان دیگه حرف بزنیم سخته. بعضیا برداشت غلط میکنن💝

گلم من دوس پسر سابقم تبریزی بود نمیدونی با اعصاب و روان من چه کرد این آدم تا مدتها حتی اسم تبریز م ...

منم یکیشون پیرم کرد😂

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
خوب شد جدا شدم چون ما جهیریه برا داماده ..دختر فقط در حد توانش ..سر همین چیزا به مشکل برمیخوردیم بین ...

اره  بنظرم جهیزیه باید دوطرف کمک کنن  نه همش گردن خانواده عروس باشه  سیسمونی هم فامیلی پسره میخوره تو شناسنامه بچه اونوقت پدر عروس باید خرج کنه والا بی انصافیه

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
2706