2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حق داشتی عزیزممم بچت چن کیلو بود منم زیاد نزاشتم کلا دوسه بار ی بار ۴ سانت ی بار ۸ سانت ی بارم پا ...

میگم کیسه آبت کی پاره شد؟ آمپول فشار زدی؟

من وقتی ده سانت شدم خود پرستار اومد معاینه کرد گفت فول شدی بعد رفت و اومد گفت نترس کیسه آبتو میخوام پاره کنم که بچه بیاد بیرون. آمپول هم نزدم. پسرم رند بود 3000 وزنش بود. قد 51. شما چی؟

2728
میگم کیسه آبت کی پاره شد؟ آمپول فشار زدی؟ من وقتی ده سانت شدم خود پرستار اومد معاینه کرد گفت فول شد ...

والا خونه بودم دسشویی زیاد رفتم اما نمبدونم دقیق کی پاره شد ن نزدم  دختره منم ۳۱۰۰بود قدشم ۴۹ 

چرا حساسه؟ 

ببین ماه هشتم ریه های نوزاد داره شکل میگیره و کامل میشه. بچه هفت ماهه میاد. شش ماهه میاد و نه ماهه. ولی بچه هشت ماهه احتمال زنده نموندش زیاده. دلیل پزشکیشو خیلی نمیدونم ولی ماما اینطور گفت به من. که موضوع تنفس نوزاده. گفت تا پایان هفته 36 خیلی مراقبت کن از خودت و درست بشین و پاشو و همه جوره مواظب باش. از هفته 32 تا 36.

2738
نگران نباش همش برای چن ساعته اصصصلا نترس اینروزا سوره انشقاق بخون میگن خوبه 

اره شنیدم با دعا ناد علی... آدم چون تجربه نداره هزارحور فکر میکنه.... به مامانم میگم نکنه متوجه نشم زمان زایمانم بعو تو خونه به دنیا بیاد

اره شنیدم با دعا ناد علی... آدم چون تجربه نداره هزارحور فکر میکنه.... به مامانم میگم نکنه متوجه نشم ...

خخخ ن دختر ادم از دردش ب این در اون در میزنه ک بره بیمارستان البته منو شوهرم بزور برد میگفت بریم میگفتم ن هنو ی هفته مونده