2737
2734

دسشویی زیاد میرفتم دلم مثه پریودی درد میگرفت زیاد اون زمانا نمیدونستم ک ججوریه اصلا زایمان بعد ک رفتم بیمارستان گفتن ۴ سانت باری بعد اون دیگه دردام زیاد شد ۵ دیقه میگرفت شدید ۲ ۳ دیقه اروم میگرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میترسم دیر متوجه بشم اتفاقی بیفته

مگه میشه آنقدر درد داری که نمیتونی بشینی یا راه بری خیلی زود متوجه میشی گاهی از چند روز قبل شروع دردا لکه بینی و خونریزی شروع میشه 

2731
کل این 7 ساعت درد شدید داشتی؟؟؟ 

نه. بخوام دقیقتر تعریف کنم. من ساعت 11 شب گفتن دو سانت هم نیستی برو خونه درد شدید شد بیا. ساعت دو شب دیگه برام سخت شده بود و رفتم بیمارستان. رو تخت معاینه بودم. ساعت شش و نیم بستریم کردن . ببین این نیست که درد یکسره باشه. چند دقیقه درده چند دقیقه خوابم میبرد. اصلا چیزی یادم نمیاد من. زایمانو یادمه ولی جفتمو در آورد خواب بودم نفهمیدم و ندیدمش. سر بخیه بیدار شدم. 

ببین خواهشا برو پیش یه ماما درست و حسابی و حالا اگه توان مالی داری برای زایمان بگیر ماما خصوصی. اگه نداری مثل اون دوران زایمان من، ازش تکنیکای زایمان رو یاد بگیر. 

چون خیلی از اینا که رحم افتاده دارن یا مشکلات این چنینی مال اینه که زور زدنشون سر زایمان نا مناسب بوده. و جیغ و داد کردن فقط انرژیو میبره. درد رو با تنفس باید مدیریت کنی. ماما اینا رو یادت میده. خدا پشت و پناه تمام زنای حامله باشه

2738
من خیلی میترسم از درداش.... چرا از سزارین که خیلی تعریف میکنن.... من فقط بخاطر رد بخیش نمیکنم

نه بابا اینجوری هم نیست من سزارین کردم فقط به خاطر اینکه شهری که توش زندگی میکنم بیمارستان نداره و یهو اگه دردم میگرفتم تا برسیدم بیمارستان طول میکشید وقتی از اتاق عمل اومدم تا سه ساعت نشد بچه ام رو ببینم خدا میدونه تو بخش نوزادان از گرسنگی گریه میکرد وقتی هم دیدمش نمی تونستم بشینم یا سرمو تکون بدم  به هزار بدبختی به بچه ام شیر دادم اونم چه شیر دادنی شیری نبود چون سزارین زودتر انجام میشه تا ۱۲ ساعت هم بعد عمل غذا نمی شد بخورم که بدنم تلاش کنه برای تولید شیر و تا یه ماه هم برای راه رفتن و بلند شدن و نشستن مشکل داشتم  

مگه میشه آنقدر درد داری که نمیتونی بشینی یا راه بری خیلی زود متوجه میشی گاهی از چند روز قبل شروع درد ...

خب مثلا میشه امروز خونریزی داشته باشم 3 روز بعد با دو روز بعد زایمان کنم؟؟ 

نه بابا اینجوری هم نیست من سزارین کردم فقط به خاطر اینکه شهری که توش زندگی میکنم بیمارستان نداره و ی ...

چقدر سخت من سزارینم خیلی راحت بود هم شیردادنش هم زود سرپا شدم فقط تا 4،5روز اول بلند شدن راه رفتن سختم بود

خب مثلا میشه امروز خونریزی داشته باشم 3 روز بعد با دو روز بعد زایمان کنم؟؟ 

آره من از 4روز قبل زایمانم لکه بینیم شروع شد خونریزی زیاد که ن در حد لکه بینی قبل زایمان

نه. بخوام دقیقتر تعریف کنم. من ساعت 11 شب گفتن دو سانت هم نیستی برو خونه درد شدید شد بیا. ساعت دو شب ...

اخییی منم زودم میومد دهنمو میگرفتم فقط زور میزدم اینقد دوس داشتم بخوابمااا ۱۲ شب خوابیدم ۴ونیم صب دردم شروع شد نتونسته بودم خوب بخوابم هر دیقه هم فشارو چک میکردن و قرص میاوردن نمیزاشتن بخوابم خونه اومدم گرفتم خوابیدم بچرو دادم شوهرم فقط شیر دادنی بیدارم میکرد