2737
2739
عنوان

جاریم تیکه انداخت☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر جهلش ازش نگران نشو ،بذار تو جهل وحسادت دست پا بزنه ،مهم اینکه تو هر چی هستی وداری  اون الان دوس داشت جای تو باشه

خیلی ادم پخته ای هستی که خردش نکردی این نشون میده خانوادت درست تربیت کردن وفخر نفروشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2731

نه عزیزم اصلا شوهرش این حرفارو نزده که

اینا حرفای خودشه اینجوری خواسته حرفشو به توبرسونه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

نوشتی شوهرم 

شوهرش گفته پس

بله برادر شوهرت هم نباید اینطور میگفت ولی شاید خواسته با بیان این زنش یکم خجول شه یعنی بیا من زن برادرم و مشکلشو میگم تا خیال تو راحت بشه همینو میخواستی؟؟

شایدم اینطور نباشه عزیزم همسر خودت چی گفت

خودتو ناراحت نکن عزیز دلم دختر منم بچه طلاقه دلم گرفت خیلی... خدا زایمانتو راحت و سلامت کنه و بخوشی بچتو تو بغل بگیری و خیر بچتو ببینی دیگران و ول کن گلم خوش باش و از روزا پایانی بارداریت لذت ببر با بچت حرف بزن

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

اها از زبون شوهرش گفته 

بقول بچه ها ادم بیچاره زدن نداره دلسوزی داره کاش لبخند میزدی  فقط 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
نوشتی شوهرم  شوهرش گفته پس بله برادر شوهرت هم نباید اینطور میگفت ولی شاید خواسته با بیان این ...

نه قبلش از قول جاریم داشتم میگفتم که گفت شوهرم گفته یعنی برادرشوهرم......‌ اونموقع همسرم اونجا نبود چیزی بگه...بعدنم براش تعریف کردم تعجب کرد که چقد رک حرف زده و گفت دیگ خونه ی مامان اینا نمیریم بمونیم ک حرف درنیارن و نگن بی کسی

2706