2737
2734
عنوان

برا ریزش موهام باید برم دکتر.تو این کرونا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 38 پست
اینی که گفتم اسم ی قرص هست اگه اشتباه نکنم بین ۵۰ تا ۶۰ تا دونه تو ی بسته داره من دو بسته میخرم برای ...

من قرص زینک زرد رنگا هست میخوردم تاثیری نداشت

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهااان مرسییی عزیز دلم.فقط مطمئنی تاثیر داره؟باعث رویش مجدد هم میشه؟یا مثلا موهام جون میگیره پرپشت ت ...

جلوی ریزشو میگیره...من تو دوران شیردهی دسته دسته موهام میریخت رفتم دکتر پوست این قرصو بهم دادم که جلوی ریزشش گرفته بشه و اسپره هم داد برای رویش مجدد...خدایی با استفاده این قرص ریزش موهام خیلی خیلی خیلی خیلی کم شد

2728
جلوی ریزشو میگیره...من تو دوران شیردهی دسته دسته موهام میریخت رفتم دکتر پوست این قرصو بهم دادم که جل ...

باشه عزیزم میخورم ببینم چی میشه😞دکتر که نمیشه رفت فعلا

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
چ بد چرا حالا تاثیر نکرد 

نمیدونم چرا شاید چشم یکی شور بده اخه گفت ماهدخت خیلیی موهات قشنگه خوشبحالت پر پشت و بلند عین هندی ها هست موهام مشکی پر کلاغی بود تا روی باس.ن ام رشد اش خیلی خوب بود خیلی هم تار موهام ضمخت بود باورت نمیشه ی روز بعدش موهام ب طرز عجیبی تو هم گره خورد شونه نمیشد قیچی کردم یهو کلا شروع ب ریزش کرد اونم شدید اصلا یادم میاد حالم بد میشه چ موی خوشگلی داشتم😭😭😭اخه تیروئید و کمخونی از قبل هم داشتم اما دیگه ریزش ام در این حد نبود😬

2740
نه باید ازمایش بدم اخه ببینم چمه .

ن حتمااا برو دکتر 

یه دکتر میگف همینجوری سرخود زینک و ویتامین مصرف نکنین جواب نمیگیرین 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
نمیدونم چرا شاید چشم یکی شور بده اخه گفت ماهدخت خیلیی موهات قشنگه خوشبحالت پر پشت و بلند عین هندی ها ...

اخ که چقد بده این چش زدن امان از چشم حسودا خانمان سوزه 😐🤦🏻‍♀️میگن تا وقتی خوشبختی که خوشبختیتو جار بزنی فقط کافیه یکی بگه خوش بحالت یا حسرت اون چیزی رو که داری بخوره دیه تمومه 😑😑البته بعضیا ی شانسی دارن اصلا چشم نمیخورن نمیدونم چرا بعضیام زود چشم میخورن مثل من شایدم تو زود چش میخوری 

اخ که چقد بده این چش زدن امان از چشم حسودا خانمان سوزه 😐🤦🏻‍♀️میگن تا وقتی خوشبختی که خوشبختیتو جا ...

نمیدونم واقعا اخه اون طرف چشمش خیلی شور بود کل محل میدونستن اما من اعتقاد نداشتم میگفتن همش الکیه یادمه موهام ب هم ریخته بود مقنعه ام رو کندم ک موهامو درست کنم ی خوشبحالی گفت ک ته دلم لرزید🤣هنوزم حسودی میکنه خیلی بیشعوره واقعا هی میگه بچه ات خیلی خوشگل خودت خوشگلی شوهرت فلان دیگه با اینکه ن من خوشگلم ن دخترم اما عمدا انگار میگه دیگه چشمم ترسیده همش چهار قل میخونم 🤣🤣 تازه ی بار جرات حقیقت بازی میکردیم باید یکی رو انتخاب کردم گفتم جرات عاغا چشمت روز بد نبینه گفت ک من خیلی دلم میخواد هیکل ات رو ببینم و... جرات انتخاب کردی باید لباستو در بیاری تو جمع دوستام از اون موقع باهاش قطع رابطه کردم🤣🤣🤣خدا رو شکر دیگه نمیبینمش اما از گوشه کنار حرفاش بهم میرسه

نمیدونم واقعا اخه اون طرف چشمش خیلی شور بود کل محل میدونستن اما من اعتقاد نداشتم میگفتن همش الکیه یا ...

حالا دختر بوده یا پسر معلومه خیلی حسرت چیزی که تو داشتی رو میخوره فک کنم روت چش داشته میخاسته هیکلتو ببینع 🤦🏻‍♀️😐😂😂

حالا دختر بوده یا پسر معلومه خیلی حسرت چیزی که تو داشتی رو میخوره فک کنم روت چش داشته میخاسته ه ...

فک کنم ل.ز باشه لعنتیی 😰😁باورت میشه تو کلاس درس ک بودیم تایمی ک استراحت داشتیم همش از چیزای خراب میگفت واسم اونم برای ی دختر ۱۲ ساله خدا لعنتش کنه خیلی ازش بدم میاد یعنی هیچکی اندازه ی اون حسود نیست نامزد داشت ب پسرای دیگه نخ میداد عقده ای بود😬🤨😅😅🤣