2733
2734
عنوان

برا ریزش موهام باید برم دکتر.تو این کرونا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 38 پست
ل ز 😑😑😑😂😂😂

اره اینی ک میگم خیلی داستان داره اگه بخوام واست بگم خودش ی قصه هست بقیه فقط چشم شور و حسودی اش رو میدونن🤣

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالب بود برام حیف ک میگی طولانیه نمیشه گف😂

ی بار گفت میدونی چجوری بچه ب وجود میاد گفتم ن گفت فکر کن خیار و میکنی تو دهنت اصلا هر چی زور میزد مغز ام متوجه نمیشدم تا گفت اونجای مرد میکنه تو اونجای زن و ی چیزی میریزه بچه دار میشن دقیقا اسماشون رو گفت باورت میشه از پدر مادرم بدم میومد از خودم بدم میومد چون بهم گفته بود بچه از کجا میاد😆

بخدا همش تقصیر اینه بلوغ زودرس گرفتم🥴

چون من زبون بسته بودم ساکت و خجالتی فقط نزدیک من میشد ی بار حس تجاوز داشتم نسبت بهش میخواستم برم تو کلاس زد ب با.سن میخواست رون پامو بگیره جیغ کشیدم یهو معلم امون اومد نتونستم چیزی بگم اصلا نمیشد بگم خدا لعنتش کنه ی جن.ده واقعی بود اگه بکارت وجود نداشت با هزار تا پسر خوابیده بود فکر کنم از پش.ت داده ب پسرا

باورت میشه من کلاسی ک میرفتم کلاس حفظ قران بود ب اجبار پدرش اومده بود اصلا اونجارو نجس کرده بود معلممون اگه میدونست چجور ادمیه حتما اخراج اش میکرد اخر خودش ول کرد چشم شور اش سنگ و میترکون خدا نکنه ازت تعریف کنه دیگه محو میشی از رو زمین😅😅🤣

ببخشید طولانی شد بعضی چیزارو نباید میگفتم نی نی یار ببینه قطع کاربری ام میکنه 😆خدا رو شکر باهاش قطع رابطه کردم

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌
2731
2738