2737
2739
عنوان

کل شب جن پیشمون بود😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 76 پست
ها جون خودت مارمولک هم سیکس پک داره آمار همه کوه ها دست منه کسی بخواد برای شما ها حرکتی بزنه اول از ...

برو بابا ناموسا حالت خوشه چی زدی ساقیت کیه روح سایت😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرار نکن فایده نداره امشب نخوابی به نفعته

خدا نکشتت ....یه سنجاق بزنم حله  

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.
برو بابا ناموسا حالت خوشه چی زدی ساقیت کیه روح سایت😂😂😂😂

خون تازه زدیم با بروبچ فردا شب خونه شمائیم

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
2731
تو قفل هم بزنی گرفتیمت😈

وای ترکیدم از خنده...عیب نداره اومدی بیدارم کن  

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.

دوست عزیز

تمام آن چه برای حرز امام جواد باید بدانید رو در تاپیک حرز امام جواد م گفتم و آن چه باید برای تهیه کردن بهش دقت کرد.

خیلی برا ش زحمت کشیدم امیدوارم کمکتون کنه منم دعا کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5468860/صفر-تا-صد-حرز-امام-جواد-اصلی-نتیجه-کامل-ترین-تحقیقاتم-مبطل-سحر-چشم-زخم-جادو-جن-ا

تاپیکمو مطالعه کردی و کمکت کرد برام دعا کن...
2740
2706