2733
2739
عنوان

دخترم تازه خوابید خیلی اذیتم کرد 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 59 پست

ولی تو قبلنم یه تاپیک با همین موضوع زده بودی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من هنوز بیداره. ۳ ماهشه. دیشب تا صبح بیدار بود

حتما روز میخوابه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
دختر من هنوز بیداره. ۳ ماهشه. دیشب تا صبح بیدار بود

پسر منم سه ماهشه الان خوابیده 😍

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

الان که خوابه جای گوشی دست گرفتن بگیر بخواب که وقتی بیدار شد انرژی داشته باشی خسته نشی طفل معصومو بزنی

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2740

بازم خوبه خوابید پسر من که داره همچنان سخنرانی میکنه از پوشک گرفتمش گیر دداده بمن میگه جیش داشتی منو صدا کن پی پی داشتی سریع بمن بگو نکنی تو شلوارک😂😂😂 من😢😢😢😞😢

۱۸ماهشه

من از خیلیا شنیدم به خودم هم ثابت شد سر دخترم . بعد از دوسالگی خواب بچه تنظیم میشه

من ۱۸ از شیر گرفتمش ولی بازم تا دو سالگیش بیس بار تا صب از خواب بیدار می‌شد و گریه میکرد

چن روز بعد. از تولد دوسالگیش دیگه هرگز نصفه شب بیدار نشد گریه کنه

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
2706