2737
2734

چن باز زدمش این یکهفته ازدستش خواب ندارم دارم از عذاب وجدان میمیرم 

خیلی خیلی اذیتم‌میکنه من روز تاشب حاضرموبگیرمش ولی شب ک میشه اگه دیر بخوابه اذیت میشم

واسه اولین بار چن بار زدمکب پاهاش و...

😔😔گوشام داره زنگ‌میزنه ازشدت ناراحتی خوابم‌نمگیره شوهرم بیچاره هم بیداره  کمکم‌داد ولی نمونده از ساعت ۹تاالان فقط ی بند جیغ و بهونه هیچیشم‌نیست ...اونم بهم حرف زد گفت چرا زدیش😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتشه ؟

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2728
عذاب وجدان دارم  لعنت بهم‌چرا زدمش ۰

چند وقتشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

عزیزم از همسرت کمک بگیر معلومه ک دست تنها خسته و عصبی میشی دعاکن خدا یدونه م ب ما بده خونمون خیلی سوت و کوره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706