2733
2734
عنوان

درد سینه

293 بازدید | 78 پست

بچه ها ازبس به سینه هام دست زدم بخاطر اینکه ببینم توده داره یانه درد میکنن دست راستمم درد میکنه چون مادرشوهر دخترخاله ام سرطان گرفته من ازترس اینکارو کردم چیکارکنم دردم خوب بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعدم عزيز خودت اينجورى نمال كه بدتر درد بگيره منم يكى از عزيزانم سرطان سينه داره هر ٦ ماه يكبار ميرم فوق تخصص معاينه ميكنه دكتر حسين وهبى كارشم عاليه بعد اونا اصلا نميمالن يجورى اروم دست ميزنن اصلا دردت نمياد

دیگه دست نزن ی ورق ویتامین E بخور .مصرف چایی و قهوه و فست فود و غذای سرخ کرده کم کن خیلییییی

میخورم عزیزم الان چند روز میخورم ی روز درمیون ی ورق خوردم قبل پریودم دستکاری کردم بعد الان بعد پریودمم اینکارو کردم درد دارم

2740
عزيز ول كن اون بدبختو😂 خودش خوب ميشه تا دو سه روز بايد درد تحمل كنى

نمیدونم چرا یهو فاز سینه گرفتم از بس دست زدم به نظرت کیست یا سرطان سینه چطوریه ؟؟

خودبیمار پندار شدی .هیچیت نیست الان توده تو سینت حس کردی ؟! چند سالته ؟!

ی چیزای کوچیک که انگار در میرن به شوهرمم گفتم دست بزنه گفت توی هر دوتا سینه ی چیزای ریز ریز هست کل سینه که فکر کنم مال همه اینجوریه فقط من سمت راست بیشتر دستکاری کردم درد داره راستی سینه هنه یکی بزرگتره یکی کوچیکتر؟