2737
2734
عنوان

درد سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 78 پست
به نظر من برین دکتر شما فکر میکنین اگه دکتر نرین خوب میشه نه خوب نمی شه که چاره ای ندارین اگه دوست د ...

اخه اصلا توده ای هم پیدا نکردم فقط از بس دست زدم دردم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ب نظر میاد افسرده ای مشخصه .ببین اضطراب نداشته باش ریلکس باش ارتباطت رو با خدا بهتر کن .اگه استر ...

حرفت کاملا درسته من خیلی وسواس الکی گرفتم هرچقدرم سعی میکنم ازاین فکر بیماریها بیام بیرون بدتر میشم

یعنی میخوای بگی از این فکرای منفی بیام بیرون اما توی خانواده ما هیچکسی تا حالا مبتلا به سرطان نبوده

خو نبوده .پس فکرشم اصلا نکن.  اینقدر جامعه سخت شده که نباید به این چیزا دیگه فکر کرد..  مثبت اندیش باش دوستی جونم 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2731
حرفت کاملا درسته من خیلی وسواس الکی گرفتم هرچقدرم سعی میکنم ازاین فکر بیماریها بیام بیرون بدتر میشم

همون کارهایی ک بهت گفتم انجام بده .

ی چیز رک میگم دور از جون شما البته 

ببین دیگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست نهایت  مرگه آخرش ک اینم دست خداست چرا تو این سن خودت رو آزار میدی و لذت نمیبری از زندگی ؟ منم همسن شما هستم تو این سن هیچ بیماری خطرناکی شما رو تهدید نمیکنه خیالت راحت 

همون کارهایی ک بهت گفتم انجام بده . ی چیز رک میگم دور از جون شما البته  ببین دیگه بالاتر از س ...

ممنون که بهم امید میدی احتیاج دارم واقعا به این جور امیدها

2740
ممنون که بهم امید میدی احتیاج دارم واقعا به این جور امیدها

خواهش میکنم واقعیت همینه .شما الان از همه سالم تری ولی فکر و خیال کنی کم کم خودت رو دور از جون نابود میکنی.تو گذشته نباش تو آیندم نباش فقط الان رو دریاب سلامتی ی دختر خوشگل داری همسرت کنارته حیف نیست فکرت رو بدی ب بیماری 

خواهش میکنم واقعیت همینه .شما الان از همه سالم تری ولی فکر و خیال کنی کم کم خودت رو دور از جون نابود ...

من اسفند کرونا گرفتم خیلی شدید باید بیمارستان بستری میشدم ولی خونه اکسیژن وصل کردم بعد که چکاب کامل دادم انزیم کبدم بالا بود بخاطر عوارض داروها بود ولی دکتر بهم سونو گرافی داد که کبدم توش توده هیپواکو بود بعد رفتم سی تی اسکن گفتن یا همانژیوم یا ادنوم بیوبسی بشم ولی دکترم فوق تخصص بود گفت نیاز نیست احتمالا همانژیوم فقط قرص جلوگیری نخور بعدش دوباره سونو داد گفتن بیشتر شبیه همانژیوم ی نوع کیست هستش بعد از اون موقع تا حالا همش ترس دارم ازهمه چی درصورتی که دکترم گفت تو خیلی اتفاقی فهمیدی شاید از اول همچین کیستی داشتی خودت خبر نداشتی الانم شوهرم میگه بچه دار بشیم من میترسم بخاطر کیست چون میگن تو حاملگی امکان بزرگ شدنش هست

من اسفند کرونا گرفتم خیلی شدید باید بیمارستان بستری میشدم ولی خونه اکسیژن وصل کردم بعد که چکاب کامل ...

کیست های آدنوما و اینا مشکل ساز نمیشن معمولا شما باید با متخصص زنان ی مشورت بکنید ولی مشکل خاصی نیست.وزنتون نباید زیاد بالا بره قرص جلوگیری ک اصلاا و ابدااااانخور .نگران نباش این کیست هاخوش‌ خیم هستن

کیست های آدنوما و اینا مشکل ساز نمیشن معمولا شما باید با متخصص زنان ی مشورت بکنید ولی مشکل خاصی نیست ...

اره میدونم کلا بعد کرونا دردسرم زیاد شد کبدم کیست داشت فهمیدم از اون طرفم کیسه صفرا هم پولیپ کلسترولی داشت فهمیدم ازبس توی ی هفته گریه کرده بودم کل خانواده شوهرم نگران شده بودن من مادرم فوت شده از وقتی که مادرمم توی دستام فوت شد خیلی حساس شدم نسبت به همه چی

الانم که شوهرم میگه بچه دار بشیم خیلی بچه دوست داره منم میترسم با این شرایطم

کیست های آدنوما و اینا مشکل ساز نمیشن معمولا شما باید با متخصص زنان ی مشورت بکنید ولی مشکل خاصی نیست ...

اینم بگم من سه سال قرص جلوگیری خوردم حتی شده بود ماهی  دوبارم اورژانسی هم میخوردم مطمعنم اون کیست کبد از اون قرصا بوده

اره میدونم کلا بعد کرونا دردسرم زیاد شد کبدم کیست داشت فهمیدم از اون طرفم کیسه صفرا هم پولیپ کلسترول ...

اینای دردهای بدی نیست بیماری لاعلاج نیست .بابت مادرتونم متاسفم خدا رحمتش کنه.

ب نظرم شرایط روحی خوبی برای بارداری نداری اینطوری پیش بری برای جنین هم بده سعی کن مشاوره بری .بخوای ب بدنت اهمیت بدی سرتا نوک‌پا آدم مریضه مثبت باش همش.الان با این کرونا و اضطراب شما اصلا وقت بچه دوم نیست .من هنو اولی هم ندارم خخخخ!!!