2733
2734
عنوان

🤐🤐😨😨روح

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 37 پست
مگه تکون میتونین بخورینن موقع بختک😐😐🤐

اخراش به هزار زور و بلا وقتی که فکر میکنم کلی جیغ  و تقلا کردم اما در حالی که برگهامم تکون نخورده 😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
این اتفاق مال سی ساله پیشه زمانی که مادرم منو باردار بوده ولی دنیای مارو عوض کرد چون بعد از اون بابا ...

👍👍💔اره این تجربه خیلی ترسناک و در عین حال ارزشمندیه چونن خدا حتمن بهشون میخاست یه چیزایی از اون دنیا نشون بده میتونم تصور کنم چقد حس خوب و ترسناکیههه الان چی حال روحیشون خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍👍💔اره این تجربه خیلی ترسناک و در عین حال ارزشمندیه چونن خدا حتمن بهشون میخاست یه چیزایی از اون د ...

راستش خیلی واسه ما سخت بود یه بیماری شدید کارهای عجیب و غریب و گریه هر روز ما با کلی دارو و آمپول اعصاب و روان زندگی رو سر کرد منو داداشام روز خوش ندیدیم الانم بعد سی سال دارو می خوره خودمم افسردگی گرفتم

2728
👍👍💔اره این تجربه خیلی ترسناک و در عین حال ارزشمندیه چونن خدا حتمن بهشون میخاست یه چیزایی از اون د ...

هر موقع بیمار می شد می رفت قرآن می خوند و میون همه حرفای عجیبی که میزد می گفت من خدارو دیدم خدا نوره 

هر موقع بیمار می شد می رفت قرآن می خوند و میون همه حرفای عجیبی که میزد می گفت من خدارو دیدم خدا نوره ...

اره دنیای ما مادی هست ولی دنیای برزخی خیلی فرق داره و حتمن پدرتون آمادگیش نداشته و خیلی ترسیدن میشه بگین دیگه چی دیدن ؟

اخراش به هزار زور و بلا وقتی که فکر میکنم کلی جیغ  و تقلا کردم اما در حالی که برگهامم تکون نخور ...

وای دقیقن دیروز شدممم خواهری هم پیشم بود اما منو ندید از ترس چشام بسته بودممم ولی صدای قابلمه و قاشق و اینا میشنیدم بعد با ترس فراوان بیدار شدم دیدم مامانم داره سفره میندازه صداها واقعی بودههههه پشمامممم ریختتت چی میخاددد این 😢😢😭😭😭

2738

من یبار 4 سالم بود رو زمین خوابیده بودم وسط هال

یهو شب چشامو وا کردم دیدم یه چهارم متر با سقف فاصله دارم رفته بودم رو هوا

اصلا نترسیدم بعد چند ثانیه آسه آسه اومدم پایین و رسیدم به خودم

تارسیدم به خودم چشامو وا کردم

من یبار 4 سالم بود رو زمین خوابیده بودم وسط هال یهو شب چشامو وا کردم دیدم یه چهارم متر با سقف فاصله ...

😐😐😐وییی ترسناک نبود براتوننن

البته چون فک کنم بچه بودین ارتباط قوی تری میتونستین باخدا داشته باشینن💓

😐😐😐وییی ترسناک نبود براتوننن البته چون فک کنم بچه بودین ارتباط قوی تری میتونستین باخدا داشته باش ...

اتفاقا میخواستم اینم بگم اصلا ترسناک نبود😅

یعنی انقدر خر بودم که فردا صبحش تا از خواب بیدار شدم هی با خودم گفتم کاش یباره پرواز میکردم میرفتم از بالا همه جارو میدیدم😂😂😂😂😂😂😂

2706