2737
2734
عنوان

🤐🤐😨😨روح

438 بازدید | 37 پست

بچه ها سلام

تاحالا کسی اینجا تجربه خروج روح از بدنشو داشته منظورم مرگ نیستا دور از جونتونننن😐😘😘😘😘

مثلا برون فکنی یا طی حادثه ای براش پیش اومده باشه

تعریف کنین براممم😁😁

خیلی کنجکاوممم من اصلا ذهنم خیلی درگیر این موضوعاته دوس دارم بیشتر بدونم🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خواهش میکنم میشه برام گزارش بزنید 🙏🙏🙏

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
والا چند شب یکبار ی بختک بی ناموس میفته روم همین

رو خودت یه نوشته بزن بنویس بر پدر و مادرکسی ک در این مکان بیوفتد لعنت😂😂دیگ نمیوفته

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
2738
رو خودت یه نوشته بزن بنویس بر پدر و مادرکسی ک در این مکان بیوفتد لعنت😂😂دیگ نمیوفته

وای😂😂😂😂😂😂😂 خیلی خندیدم 😂😂😂😂😂 

خیلی چیز چرتیه همیشه در حال دست پا زدنم بلند شه گوساله😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
منم 😨😨😨😨خیلی اذیت میشممم😡😡

و جالبه برادرم تو همین خونه وقتی زندگی میکرد سالهای طولانی شدیدتر از من درگیر بختک بوده و متاسفانه تو بیداری هم میدیده الانم نمی دونم من خودم اعتقاداتم ثابت نیست نمیخوام سوتفاهم بشه اما الانم سالهاس یک دعا همراهشه و اگر یک شب اون رو از اتاق خارج کنه چیزهای خوبی نمی بینه توی خونه 🙄🙄🙄😶😔

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

این اتفاق مال سی ساله پیشه زمانی که مادرم منو باردار بوده ولی دنیای مارو عوض کرد چون بعد از اون بابام مشکل روحی شدید پیدا کرد خیلی سخت بود دچار افسردگی دو قطبی شد هر موقع مریض می شد به من می گفت که اون روز روحش از بدنش جدا شده و رفته تو آسمون می گفت یه عالمه نور زرد می دیده بعد خونه خدا که یه سری آدم دورش طواف می دادند هیچ کس حرفای بابامو باور نکرد غیر از خودم

2706