2737
2734
عنوان

خنده دار ترین صحنه ای که از والدین گرامی دیدین چی بوده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1622 بازدید | 49 پست

یادش بخیر چند سال پیش با پسرم و پدرومادرم رفتیم سوریه...تا رسیدیم هتل بابام گفت من میرم حرم و ما تو هتل موندیم...بابام خیلی دیر اومد چون کارت هتل همراهش بود نگران نبودم اما مامانم نسشته بود گریه میکرد میگفت اگه زن عربا باباتو ببرن من چکار کنم🤣🤣با جدیت هم میگفت من و پسرم انقدر خندیدیم آخر سر دید ما خیلی میخندیم فحشمون داد و ماهم ساکت شدیم😄😄

هنوز پسرم یادشه و اون یفر خیلی خاطرات خوبی داشتیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی دعوا شدید مامانم می رقصید بابامم براش دست میزد اره اره برقص قر بده خخخ  من مردم از خنده دع ...

وای عاشقشون شدم😂😂😂خدا برات حفظشون کنه  ♥️♥️♥️

دعوا سر چی بود؟😂

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
وای عاشقشون شدم😂😂😂خدا برات حفظشون کنه  ♥️♥️♥️ دعوا سر چی بود؟😂

سر مادرشوهر خواهرشوهر بود خخخ

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2728
من خودم عاشقه رعدبرقم😁

وای نه خیلی وحشتناکه😒ببین من چنان کولی بازی در میارم که وقتی رعد و برقه همه نگرانم میشن.تا مادرشوهرم زنگ میزنه اینقدر از این ور اون ور حرف میزنه تا تموم بشه.میگه تا رعد و برق میاد میگم این دختر الان سکته میکنه😂🤦‍♀️

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
وا

وا نداره، تاپیک زدی منم نظرم وگفتم😐

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
وای نه خیلی وحشتناکه😒ببین من چنان کولی بازی در میارم که وقتی رعد و برقه همه نگرانم میشن.تا مادرشوهر ...

ای جانم😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740

اینکه بابام قربون صدقه مامانم میره 

مامانمم حوصله نداره همیشه ، با عصبانیت بلند میشه میره😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
والا تاندون پدرم پاره شده بود همه رفتیم عیادت سکوت بودن همه یهو مادرم گفت بدبخت شدیم کاندومش پاره شد ...

🤣🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
الان ما ابادان یک رعد و برقایی داریم افتضاح 😂

وای خوشبحالتون اینجا ب ندرت رعد بزنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

وقتی بابام اولین بار ماشین خریده بود مادرن اصلا عادت نداشت اومده بود با ما عقب نشسته بود بعد بابام از تو اینه گفت پس کی بیاد جلو بعد مامانم گفت وای فراموش کردم باز رفت جلو نشست ماهم میخندیدیم🤣🤣🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

پدرم دوتا پفک خریده بود یکی برای من یکی برای مادرم 

مادرم خورد من گفتم خوابم میاد مال من باشه برای فردا 

نصف شب بیدار شدم برم سرویس بهداشتی دیدم تو تاریکی نشستن تو آشپزخونه دارن پفکمو میخورن نامردا😐😐

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...