2737
2734
عنوان

خنده دار ترین صحنه ای که از والدین گرامی دیدین چی بوده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1622 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم موقع رعدبرق زدن میره ی نقطه خونه ک پنجره اینا نباشه ی پتو هم میندازه تو سرش گوشاشم میگیره چشا ...

مامانت چقدر شبیه منه🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
وا بگو دیگه این چه صیقه ای باب کردین همش نمیشه گفت

آخه لغو کاربری میشم... بیخیال

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2738
اینقد پیش ما راحت بودن دیگه برامون عادی بوده چیز خنده داری نبود😑

مث ما😆

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

چیز خنده داری ندیدم ازشون،اگه هم دیده باشم هیچوقت نمیام پیش کسی بیان کنم و پدر و مادر عزیزم و سوژه خنده دیگران کنم😊

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
توی دعوا شدید مامانم می رقصید بابامم براش دست میزد اره اره برقص قر بده خخخ  من مردم از خنده دع ...

مطمعنی دعوا بوده مسابقه رقص نبوده😂😂

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  
مامانت چقدر شبیه منه🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

من خودم عاشقه رعدبرقم😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من خودم هیچی ولی شوهرم یبار رفت خونه باباش برام زودپز بیاره گفت خوب در حیاط باز بود رفته بود در حالا که باز کرده بود باصحنه مثبت هجده روبه رو شده بود گفت از این در رفتم وهمونجور از در بعدی برگشتم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
مطمعنی دعوا بوده مسابقه رقص نبوده😂😂

بخدا مامانمم همش می رقصید و فحش به مادرشوهر خواهرشوهر میداد اهنگ رقصش بود😂

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!