2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678407 بازدید | 136169 پست
ببخشید مرضیه جون 🤦‍♀️ سوزن چپیه قبل تسته راستی بعد تست

حالت زنگ زدگی روش داره؟؟؟ والا میگن سوزن باشه حالا خیاطی یا معمولیش نمیدونم 

سوزن سالم بود؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
حالت زنگ زدگی روش داره؟؟؟ والا میگن سوزن باشه حالا خیاطی یا معمولیش نمیدونم  سوزن سالم بود؟؟؟

اره سوزن سالم بود،الان یکم با اولی فرق داره،یکم زنگ زده

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما من زود گرمم میشه و بشدت عرق میکنم ولی گاهی زیر شکمم سرد میشه از گرمای زیادم نمیتونم زیاد لباس بپوشم ولی سردی زیرشکمم رو چیکار کنم چرا منی ک اکثرا گرممه باید زیرشکمم سرد بشه!!!!؟؟؟

ساناز امتحان کرد فک کنم بد اون فک کنم باید سوزن بشورید اگ رنگش تغییر کرد دختر اگ‌نه پسر فک کنم. روی ...

سلام مرضیه جان..‌امروز ۱۵ سیکلم...

اینم کیتامه

اقدامهام:

۱۱سیکل شب ساعت ۳

۱۲سیکل شب ساعت۳

۱۳سیکل شب ساعت۳

۱۴سیکل شب ساعت۳

بنظرت خوب بوده اقدام هام؟کافیه یا بازم اقدام کنیم...؟

البته اینم بگم تمام کیتها بدون ادرار غلیظ بود چون بخاطر کلیه هام باید روزی ۲ تا ۳ لیتر مایعات بخورم وادرارم همیشه رقیق هست..ولی با این وجود بنظرم درست نشون دادن کیت ها....

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2731
انشاءالله که نی نی اومده تو دل مامانش🙏🙏🙏.دما بره بالا احتمال بارداری زیاده.😊😊😊

مرسی عزیزم دعا کن برام مثبت واقعی باشه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
مرسی عزیزم دعا کن برام مثبت واقعی باشه

عزیزم شما مثبتی خیالت راحت.

دعا میکنم بارداری خوبی داشته باشی ونی نیتو صحیح وسالم بغل بگیری😍😍😍😍😍

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
اره سوزن سالم بود،الان یکم با اولی فرق داره،یکم زنگ زده

والا میگن زنگ زده باشه دختر هست چ تستای دیگه ای انجام دادی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام مرضیه جان..‌امروز ۱۵ سیکلم... اینم کیتامه اقدامهام: ۱۱سیکل شب ساعت ۳ ۱۲سیکل شب س ...

اقداماتت خیلی خب و حساب شده بود انشالله ک تو دلی بچسبه به دل مامانش جنسیتم باب دلت

2738
بچه هاااااا برای منم دعا کنید    

انشالله ک هرچی خیر هست برات رقم بخوره

خانما من زود گرمم میشه و بشدت عرق میکنم ولی گاهی زیر شکمم سرد میشه از گرمای زیادم نمیتونم زیاد لباس ...

عزیزم زیر شکمتو با روغن سیاه دونه و دارچین چرب کن تا رحمت گرم.شه.... برا امضاتم.دعا میکنم انشالله ب زودی با رو ب روشذن با معجزه خدا اشک شوق بریزی

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
سلام مرضیه جان..‌امروز ۱۵ سیکلم... اینم کیتامه اقدامهام: ۱۱سیکل شب ساعت ۳ ۱۲سیکل شب س ...

اقدامات چه  دقیق وبا برنامه بوده خوشم اومد.فک کنم همسرت حسابی باهات همکاری میکنه. انشاءالله اقدامات نتیجه بخش باشه وبه خواسته  قلبیت برسی.😍😍😍

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
2706