2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679445 بازدید | 136169 پست
[QUOTE=200803323]منم هفته دیگه این موقع سونو شدم وییییی یادش میوفتم استرس میگیرم   پس با همیم ...

من ان تی میخوام بدم شما چی ؟؟ من ساعت یک نوبتمه ، انشالله دل هرسه تامون و بقیه بچها شاد بشه

😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم منو همسرم حالا حالا ها اصلا ب فکر اقدام نباشیم. چون دکتر ژنتیکم برگشت گفت کاش بند ناف جنین یا ...

مرضیه جونم مطمئنم خدا به زودی دلت رو شاد میکنه. نگران نباش عزیزم. برات دعا میکنم. فقط اینکار از دستم بر میاد.

خدایا ممنونم 🙏
2728

خانم های خوشگل باردار

برای منم دعا کنین بی بی چکم مثبت بشه ده یازده روزی مونده به موعدم استرس دارم😔😔چندماه اقدام میکنم و خبری نیس این ماه کلومیفن خوردم....

🥰من امید دارم به خداوندی که مرا باعشق و علاقه آفرید😇
2740
چرا تیکر نداری ؟؟  کجایی شما ؟ رژیم اینا داشتی جنسیت خاصی مد نظرته

من دختر میخوام . رژیم اصلا نداشتم . حتی کیت نگذاشتم . جون روی ترشح و دردم کامل میدونستم واسه اقدام کی برم. 

تیکر والله نگذاشتم فعلا ‌ . شش تا از بچه ها بودن تو نظرم واسه بارداری که خدا رو شکر سه تا شون باردار شدن . سه  نفرشون موندن این سه تا هم باردار بشن میگذارم بعد . 

خیلی واسشون دعا میکنم . انشالله تا ماه دیگه این سه تا هم باردار میشن بعد میگذارم تیکر . 

♥️
نقص کروموزوم نداریم . ولی اکثرا تلاسمی رو دارن . و نقص های کوچیک مثل ضعیف بودن چشم این جور چیزها .&n ...

خب شما ک با همسرت فامیل نیستی و اینک اینا نقص ب حساب نمیادد تالاسمی اصلا ربطی ب کروموزوم نداره اگ جفت مادر پدر مینور باشن بچه تالاسمی ماژور میشه اگ یکی تالاسمی باشه یکی سالم بچه سالم و ناقل مینور میشه. اگ جفت ماژور بچه ماژور خیالت راحت اگ بچه پسر باشه صددرصد سالمه و بچه دختر اونم سالمه فقط ممکنه ناقل باشه یا کلا سالم چون مشخص نمیشه کدوم قسمت از کروموزومتو به ارث میبره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بچه ها من ریپلای میکنم چرا اینجوری میشه؟ معلوم نیست به کی تبریک گفتم. داشتم به مهریماههه تبریک میگفت ...

چون عکس رو ریپ زدی . واسه همین روی عکس معلوم نمیشه مخاطب کیه . فقط رو نوشته معلوم میشه 

♥️
منم آن تی .  ساعت ۲ به وقت خودمون دارم نوبت . به وقت ایران میشه پنج نیم

برو که دعای ما پشت سرته🌹

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706