2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678415 بازدید | 136169 پست
فک کنم پسر باشه طبق زاویه و شکشتگی سرش

اره اتفاقا برام سوال بود چرا پیشونیش اینجوریه ... یعنی بعدا درست میشه ؟  بعد پاهاش هم کلا نیست توی تصویر..

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
اره واقعا بیمه هستیم ولی خب چقد مگ میخواد تخفیف بده خدا بخیر کنه فقط و همش بخلطر این ازمایشات اقدام ...

حتما صلاحی تو کاره. انشالله تو بهترین زمان ممکن و تو بهترین شرایط بهترین ها برات پیش بیاد.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وارد ها بیاید نی نی منم بگید .....  

دوستان کسی نظری نداره ؟؟

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
خیلی گوگولیه که. قد بلند هم هست.خدا حفظش کنه. دستگاه دکترت هم خیلی خوبه.

ممنون عزیزم ولی به نظر خودم خیلی دراز میاد صورتش هم فک میکنم درازه...حالا ایشالا لپ دربیاره گردالی بشه

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2731
اره اتفاقا برام سوال بود چرا پیشونیش اینجوریه ... یعنی بعدا درست میشه ؟  بعد پاهاش هم کلا نیست ...

این شکستگی پیشونی مختص جمجمه پسر هست  و این عکس سونو مختص استخونن و جمجمه هست نترس بدنیا بیاد گوشت و پوست روش میپوشونه مثل استخونای خودمون اینجا فک کن تو دلیت استخونه فقط چون سونو داپلر باید باشه این مدلی ک نشون میده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

مرضیه‌‌‌‌...  من امروز رفتم عکس ان تی دخترم رو پیدا کردم 😅

تو ۱۲ هفته بوده. محض سرگرمی نگاه کن ببین طبق اون چیزایی که بلدی تو این عکس مشخصه که دختره یا پسر؟ مثلا نابش یا پیشونی و چیزای دیگه تو این عکس میگه دختره؟؟؟ یا اینکه اصلا مشخص نیست؟؟؟ 

بیشتر واسه اینکه خودم یکم یاد بگیرم میگم 😜😅

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2740
مرضیه جون.مامان روشا باردار شد ؟خبر دارید ازش؟ی مدت نیودم  لوبیا جون چیکار کرد تو اقدام؟

منکه همینجام عزیزم 😄 نهههههه، هنوز همچنان منتظرمممم 🙃

حتما صلاحی تو کاره. انشالله تو بهترین زمان ممکن و تو بهترین شرایط بهترین ها برات پیش بیاد.

انشالله توکلم ب خودشه، همسرم میگ انگار قسمت اینه با ماه دخترمون یکی بشه من کمی استرس برم داشت غریبه ک نیستی میترسم دوره همون اتفاقا تکرار بشه 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

خانوما من دوره پریودیم ۲۶.۲۸ روزه اس این ماه یکم قرار بود پریود بشم که هنوز نشدم میترسم باردار باشم جلوگیری طبیعی داریم یه دختر ۶ ساله دارم ولی موقعیت دومی ندارم دلم میخواد یکی بیارما ولی امکانشو نداریم  چیکار کنم بنظرتون

مرضیه جون.مامان روشا باردار شد ؟خبر دارید ازش؟ی مدت نیودم  لوبیا جون چیکار کرد تو اقدام؟

لوبیا جون هم چند وقت پیش اومده بود ایران. فکر میکنم منتظره واکسن کرونا رو بزنه بعد اقدام کنه. 

اره واقعا بیمه هستیم ولی خب چقد مگ میخواد تخفیف بده خدا بخیر کنه فقط و همش بخلطر این ازمایشات اقدام ...

حالا من سقف بیمه تکمیلیم تا آز ان تی تموم شد!!!!!!فاکتورم رو برگشت زد بیمه که سقف کارای آزمایشگاهیت تموم شده!!!هنگ کردم بیمه تکمیلی دانا هستم دیگه تا آخر بارداری همه آزمایشگاهی ها باید آزاد حساب کنم البته فکر کنم بخاطر آزمایش سلفری سقفم پر شد وگرنه چنتا آز خون چکاب بارداری و ادرار که سقف تموم نمیشه

قبلش هم اصلا استفاده نکرده بودم از بیمم اولین بار برا چکاب بارداری فاکتور دادم بیمه

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
خانوما من دوره پریودیم ۲۶.۲۸ روزه اس این ماه یکم قرار بود پریود بشم که هنوز نشدم میترسم باردار باشم ...

بی بی بزن خب، این دیگ‌پرسیدن نداره ک وقتی موعد رد دادین بی بی چاره کاره

2706